Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KONCERT

SANCHEZ AMSTERDAM - NPND TOUR 2020 + REUNION, FICTIVE MARRY

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Sanchez Amsterdam vyráža na svoje NOC PRE NÁS DVOCH TOUR 2020. Kapela zo Záhoria sa predstaví postupne v 6 mestách Slovenska za sebou.

Sanchezi majú na konte 2 albumy: Nezastavíš (2015) a Tanec v ohni (2018). Kedže turné pomenovali podľa svojho najnovšieho singla, predpovedá to tvorbu nového albumu. Na tour zaznie aj ich najnovší singel Noc pre nás dvoch.Zopár otázok k turné nám zodpovedal spevák kapely David.

Ahoj David, prečo práve Noc pre nás dvoch ?
Noc pre nás dvoch je náš najnovší singel, ktorý vyjde koncom januára, začiatkom februára. Najskôr sme nechceli dávať žiadny názov, predsa, je to len zopár malých klubových akcií. Ale tento názov sa hlavne mne zapáčil najviac, tak sme to použili.

Počas turné máte aj nejaký support, predkapelu ?
Áno máme, väčšinou v každom meste lokálnu kapelu. Všetko sú to kamaráti, čo budú s nami hrať. Sami vieme, že je to na SK ťažké, hlavne čo sa týka klubových akcií. Takto si medzi sebou pomáhame. Najviac koncertov s nami ide košická kapela Fictive Marry,  okrem Košíc s nami zahrajú aj v Žiline a Banskej Bystrici. Potom je tam v Žiline kapela Jamming with The Devil. Beans&Bullet a Four Faces sú support pre Trnavu. V Nitre s nami zahrá kapela Ranná Nevolnosť a kapelka Reunion, ktorí s nami budú aj v Banskej Bystrici. Posledný koncert v Martine s nami zahrajú veľmi dobrí kamoši, kapelka Cherry Street a lokálna kapela Bez Hraníc.

David ďakujeme za krátky rozhovor, držíme palce, aby turné dobre dopadlo.
Ďakujem, dúfam že ľudia, ktorí nás aspoň trošku poznajú, nás prídu podporiť a taktiež aj ostatné kapely.

NOC PRE NÁS DVOCH TOUR 2020:
FB: Sanchez Amsterdam
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.