'); }
Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.

Slovenské komorné divadlo

Divadelná 1
036 01 Martin
Slovensko

Telefón: +421 43 422 22 12
+421 acebook.com/skdmartin/
Fax: +421 43 422 22 34
E-mail: skd@divadlomartin.sk

www.divadlomartin.sk
O nás

19. - 24. 6. DOTYKY A SPOJENIA

13. ročník. Hlavný program:
20. 6. o 16.00 Mestské divadlo – Divadlo z pasáže Banská Bystrica: Antoine de Saint-Exupéry; Šimon Spišák: Malý princ /Štúdio/
20. 6. o 18.30 Scénograf v divadle - divadlo v scénografii; vernisáž výstavy: Jozefa Cillera /Dvorana Národného domu/
20. 6. o 19.00 OTVORENIE FESTIVALU: Divadlo Jána Palárika Trnava; Božena Slančíková-Timrava / Ondrej Šulaj: Ťapákovci /Národný dom/
20. 6. o 23.30 Debris Company Bratislava; Peter Lomnický: Únos Európy /Štúdio/
21. 6. o 15.30, o 19.30 Slovenské národné divadlo Bratislava, Bernard Studlar: Túžba po nepriateľovi /Štúdio/
21. 6. o 21.00 Bratislavské bábkové divadlo, Andrej Kalinka: Kráľ, réžia: Andrej Kalinka /bývalé riaditeľstvo ZŤS/
21. 6. o 23.30 Divadlo Aréna Bratislava, Ingmar Bergman / Tomáš Procházka: Persona javisko /Národného domu/
22. 6. o 15.00 Slovenské komorné divadlo Martin, Svetlana Alexijevič / Iveta Horváthová: Vojna nemá ženskú tvár /Štúdio/
22. 6. o 19.00 Divadlo Jonáša Záborského Prešov, Alexander Sergejevič Puškin / Miro Dacho: Eugen Onegin /Národný dom/
22. 6. o 23.15 Prešovské národné divadlo, Michaela Zakuťanská: Deň, keď zomrel Gott /Štúdio/
23. 6. o 17.00 Nové divadlo Nitra, Anna Franková / Šimon Spišák: Anna Franková /Národný dom/
23. 6. o 20.00 Divadlo Jozefa Gregora Tajovského Zvolen, Anna Franková / Júlia Rázusová: Denník Anny Frankovej /Štúdio/
23. 6. o 23.00 Divadlo Alexandra Duchnoviča Prešov, Fjodor Michajlovič Dostojevskij / Marek Turošík: Posadnutí javisko /Národného domu/
24. 6. o 16.00 Štátne divadlo Košice, Anna Franková / Ondrej Šoth, Zuzana Mistríková: Denník Anny Frankovej /Štúdio/
24. 6. o 19.00 UKONČENIE FESTIVALU, Divadlo ASTORKA Korzo ´90 Bratislava, Sofokles: Elektra /Národný dom/

19. 6. DOTYKY A SPOJENIA JUNIOR
o 13.00 Dramaticky mladí – vyhlásenie výsledkov súťaže /Študovňa SKD/
o 16.30  Divadlo Akadémie umení Banská Bystrica, Július Barč-Ivan: Dvaja /Štúdio/
o 18.30 Divadlo Lab VŠMU Bratislava, Luigi Pirandello: Šesť postáv hľadá autora /Národný dom/
o 22.00 The Best Off (Roth + Šarišský); koncert /Štúdio/
 
20. 6. PROGRAM PRE DETI
o 9.30 Bratislavské bábkové divadlo, Jozef Mokoš: Zhavranelí /Národný dom/
o 10.00, o 11.00 Staré divadlo Karola Spišáka Nitra , Jiří Jelínek, Martina Jelínková: Hop (batolárium) /Študovňa SKD/
21. 6. o 9.30 Bábkové divadlo Žilina, William Saroyan / Katarína Aulitisová: Tracyho tiger /Národný dom/
22. 6. o 9.30 LUDUS Bratislava, kolektív autorov: Labyrint prísloví /Národný dom/
23. 6. o 9.30 Bábkové divadlo Košice, Marta Guśniowska: Lišiak a Lišiačik /Národný dom/
24. 6. o 9.30 Spišské divadlo Spišská Nová Ves, Hans Christian Andersen / Peter Palik: Palculienka /Národný dom/
24. 6. o 11.00 Paci Pac; koncert pre deti /Divadelné námestie/
 
20. 6. POULIČNÉ DIVADLO
o 14.30 Staré divadlo Karola Spišáka Nitra , Lucia Åbergh: Janko Hraško /Divadelné námestie/
21. 6. o 14.30 Bábkové divadlo na Rázcestí Banská Bystrica, Iva Š., Júlia Pecková: Familiárium /Divadelné námestie/
22. 6. o 14.00 Divadlo na hojdačke Žilina, Jakub Lužina: Posledný dinosaurus /Divadelné námestie/
23. 6. o 15.00 dívadlo KOMIKA Prešov, Ľudmila Podjavorinská: Čin-čin /Divadelné námestie/
24. 6. o 15.00 Divadlo ZkuFraVon Bratislava, Andrej Šoltés: Pinocchio /Divadelné námestie/
24. 6. o 17.30 Túlavé divadlo Bratislava, Jakub Nvota: NONsenS noci svätojánskej /Divadelné námestie/
 
20. 6. DIVADELNÉ NÁMESTIE - PÓDIUM
o 22.00 Dorota Nvotová, Jakub Ursiny a Talent Transport; Peter a Lucia; koncert /Divadelné námestie/
21. 6. o 22.00 Milo Kráľ Band: Telegramy; koncert /Divadelné námestie/
22. 6. o 22.00 Kamil Mikulčík a Pacora Trio: Mikulčík spieva Válka ; koncert /Divadelné námestie/
23. 6. o 22.00 Robert Pospiš a Martin Sillay: Balady; koncert /Divadelné námestie/
24. 6. o 22.00 Funkiez; koncert /Divadelné námestie/

Slovenské komorné divadlo
Divadelná 1, 036 01 Martin
Telefón: +421 43 422 22 12
Email:

www.divadlomartin.sk
qr
Elektronická vizitka
Ako funguje?
Zaradenie v kategórii
Súťaž
AUTÁ 3 3D /Cars 3/
AUTÁ 3 3D
USA, 2017, animovaný, detský, komédia, 107 min., MP
JA, ZLODUCH 3 3D /Despicable Me 3/
JA, ZLODUCH 3 3D
USA, 2017, animovaný, dobrodružný, komédia, 96 min., MP
HEYDRICH: MUŽ SO ŽELEZNÝM SRDCOM /The Man with the Iron Heart/
HEYDRICH: MUŽ SO ŽELEZNÝM SRDCOM ...
FRA, 2017, historický, triler, vojnový, životopisný, 102 min., MP-15
TRANSFORMERS: POSLEDNÝ RYTIER 3D /Transformers: The Last Knight/
TRANSFORMERS: POSLEDNÝ RYTIER 3D ...
USA, 2017, akčný, scifi, 145 min., MP-12








 

webdesign © bart.sk
Prístupové meno
Heslo
Zabudol som heslo
Chcem sa zaregistrovať
Email