Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KONCERT

MACHINE HEAD

29.10.2020 , Štvrtok, 19:00
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Bratislavský koncert Machine Head sa presúva na október 2020!
 
Vzhľadom na vzniknutú situáciu vo svete ohľadom epidémie koronavírusu a protipandemických opatrení je nútená presunúť svoje jedinečné turné aj kapela Machine Head. Nový termín bratislavského koncertu je štvrtok, 29. október 2020. Okrem dátumu sa mení aj koncertné miesto, a to na klub MMC. Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti aj naďalej. Zároveň sa opäť spúšťa predpredaj lístkov cez Lístocheck


 
“S veľmi ťažkým srdcom vám musíme oznámiť, že naše nadchádzajúce EU/ UK turné v rámci 25-teho výročia Burn My Eyes sa presúva. Ako obyvatelia Spojených štátov sme boli touto skutočnosťou tvrdo zasiahnutí a sme priamymi svedkami toho, čo sa deje. Tešíme sa na naše ďalšie koncerty s vami všetkými a na to, ako sa spolu stretneme a zahráme pre vás poriadny heavy metal a vyventilujeme našu kolektívnu frustráciu z dôsledku tejto šialenej situácie. Dovtedy buďte v bezpečí, vždy, keď je to možné, zostaňte doma a umývajte si ruky!”
 
Machine Head
vydali na Valentína metaforickú antivalentínsku pieseň o nevydarených vzťahoch, no zároveň aj o posunutí sa ďalej, “Circle the Drain”. Pesnička je inšpirovaná známym frontmana Robba Flynna, ktorý sa vrátil z bojov v Afganistane domov, aby ukončil svoj partnerský vzťah. Zároveň však tento kruh neostal iba pri jeho známom, ale podobná situácia sa dotkla v tom čase aj samotného speváka. Z kapely odišli dvaja členovia a aj priatelia jeho ženy sa rozišli. Skladba je druhým samostatným singlom po predošlej piesni Do or Die.Podľa slov milovníka Spotify, Flynna, sa mu zapáčilo vyhodiť novú pieseň každé tri - štyri mesiace namiesto albumu každé tri - štyri roky a keďže to zrejme bude robiť aj naďalej, tak sa pravdepodobne v krátkej dobe máme na čo tešiť!
 
Minulú jeseň ukončili Machine Head prvú etapu svojho turné k oslave 25. výročia od vydania albumu, ktorý sa zapísal do histórie metalu, Burn My Eyes. Koncert sa delí na dve časti. Jedna je so súčasnou zostavou, s ktorou odohrá kapela akoby best-of, svoju modernú klasiku ako “Imperium”, “Halo” a “Locust”. V druhej časti sa predvedie s pôvodnou zostavou, vrátane bubeníka Chrisa Kontosa a gitaristu Logana Madera, spoločne zahrajú album Burn My Eyes v celej jeho dĺžke! O sóla, ohne a poriadnu metalovú show určite nebude núdza. Fanúšikovia si už teraz môžu pozrieť na youtube ukážky z prvej časti európskeho turné. Každý koncert kapela natáča a jeho záznam je fanúšikom k dispozícií zdarma. 
 
Vstupenky na trojhodinovú nezabudnuteľnú show sa predávajú po 39,50 eur exkluzívne cez Lístocheck
Lístky zakúpené na pôvodny termín koncertu ostávajú v platnosti.

  FACEBOOK EVENT

MIESTO A DÁTUM KONANIA
29.10. Štvrtok, 19:00, Majestic Music Club, Karpatská 2, Bratislava,
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.