Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

LIPTOVSKÁ GALÉRIA P. M. BOHÚŇA - ZNOVUOTVORENÉ!

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Liptovská galéria P. M. Bohúňa a Galéria Kolomana Sokola je od 6. mája 2020 OTVORENÁ v zaužívaných otváracích hodinách (utorok - sobota od 10:00 - 17:00 hod.) Areál galerijnej záhrady je tiež OTVORENÝ.

Vážení návštevníci, s radosťou vám oznamujeme, že brány Liptovskej galérie Petra Michala Bohúňa v Liptovskom Mikuláši sú pre vás po bezmála dvoch mesiacoch od 6. mája 2020 opäť otvorené, a to v zaužívaných návštevných hodinách od utorka do soboty, medzi 10.00 a 17.00 hod.

Už v minulosti sme podnikli maximálne odborné kroky pre to, aby ste si všetky výstavy a stále expozície plne užili. Zároveň sme k nim v týchto dňoch doplnili všetky potrebné hygienické a logistické opatrenia, aby návšteva vás a vašich blízkych prebehla bezpečne a bez obáv.

Ďakujeme vám preto vopred za trpezlivosť pri dodržiavaní mimoriadnych bezpečnostných opatrení, ktoré sú uvedené v prílohe.

Plánovali sme pôvodne s veľkou vervou začiatkom leta osláviť 65. výročie založenia našej galérie. Napokon sa vinou aktuálnych okolností ohľadom pandémie stalo, že najväčšou udalosťou sezóny je aktuálne (znovu-)otvorenie galérie ako takej.

Tešíme sa preto na vás tak, akoby ste ku nám dnes prichádzali po prvý raz!

www.galerialm.sk│FB: Liptovská galéria Petra Michala Bohúňa


KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.