Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PREDNÁŠKA

ZEVLTREVL – UKRAJINA + ČERNOBYĽ

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Apokalyptické mesto Pripiať má neobyčajnú atmosféru divočiny. Príroda sa s ekologickou katastrofou snaží vyporiadať po svojom. Každý kto navštívi zakázanú zónu je povinný sa podrobiť dozimetrickej prehliadke. Ohromné inžinierske dielo, Duga radar (radarový systém), ktorý je súčasťou Černobyľu, bol postavený ako detektor vojenských rakiet a ochrana pred ” západnými mocnosťami”.

🇺🇦Ukrajinské mestá Ľvov a hlavné mesto Kyjev si získa srdce každého cestovateľa.

Láka ťa príroda, chutné a lacné jedlo? História, vojenské opustené objekty, atómové bunkre a sklady? Máš záujem navštíviť a dozvedieť sa čo spôsobilo najväčšiu ekologickú katastrofu v Černobyle? Príď si vypočuť cestovateľskú prednášku od @JAnik Inspiration a dozveš sa ako pohodlne sa dostať do tejto krásnej a rozmanitej krajiny a dychberúceho Černobyľu. Pre každého je pripravená sladká odmena. …Žiť svoje sny je daleko lepšie, než len o nich snívať… Teším sa na teba

JAnik Inspiration

ZevlTrevl je séria prednášok o alternatívnom cestovaní. Na týchto prednáškach sa návštevníci dozvedajú rôzne tipy a triky, ako cestovať lacnejšie, zodpovednejšie a dobrodružnejšie. Ako s dostatkom času a nedostatkom peňazí spoznávať aj turisticky menej známe krajiny.

Vstup: 3€ / Kino Tabačka

www.tabacka.sk
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.