CVČ Orgovánová 5

Orgovánová 5
040 11 Košice
Slovensko

Telefón: +421 55 642 36 37
E-mail: sekretariat.cvcorgovanova@cvcorgovanova.sk

www.cvcorgovanova.sk
O nás
Pracovisko Orgovánová 5
055 /641 14 11, 641 14 16

piatky, soboty NARODENINOVÉ OSLAVY
Zaujímavý program plný hier a zábavy pre oslávenca a jeho hostí pripravený animátorkami CVČ (v rámci programu ponúkame maľovanie na tvár oslávenca a jeho hostí, výzdobu, pestrý program - aktivity pre deti podľa veku, pomôcky a hračky...)
/CVČ, Orgovánová 5, EP Popradská 86, EP Charkovská 1, EP Starozagorská 8/
 
MATERSKÉ CENTRÁ SLNIEČKO
Animačný program s rôznorodou tematikou v utorok - piatok 10.00 - 12.00 hod. na pracoviskách Charkovská 1, Orgovánová 5, Popradská 86 a Starozagorská 8.
Materské centrum otvára priestor deťom nadväzovať prvé kontakty, poskytuje zázemie mamičkám na materskej dovolenke na spoločenské kontakty a vytvára podmienky na rozvíjanie vzťahu medzi deťmi a  rodičmi.
DETSKÁ HERŇA je mamičkám k dispozícii od pondelka do piatku od 8.00 do 18.00 hod. na EP Popradská 86 a Orgovánová 5, od 14.00 do 18.00 hod. na EP Charkovská 1 a Starozagorská 8.
/CVČ, Orgovánová 5, EP Popradská 86, EP Charkovská 1, EP Starozagorská 8/
 
PONUKA KLUBOV:
PILATES
Pilates sú cvičenia vykonávané s vlastným telom, pomocou ktorých dosiahnete optimálnu telesnú kondíciu. Táto metóda odstraňuje bolesti chrbta, zlepšuje ohybnosť, silu, vytrvalosť, rovnováhu, koordináciu, dýchanie a telesný vzhľad. Vytvára štíhle svaly a cvičenie vyrovnáva svalové disbalancie, ktorými v súčasnej dobe trpí väčšina populácie. Už po niekoľkých cvičeniach zaznamenáte pozitívne výsledky. Pilates totiž napomáha tomu, aby človek začal chodiť vystretý a cvičenia mu upevnia svaly. Navyše vás prestanú trápiť bolesti chrbta. Pilates dodržiavaním pravidelnosti v cvičeniach už čoskoro vytvára dojem, že ste znížili svoju hmotnosť. Spôsobí to fakt, že pilatesovými cvikmi začnete držať rovno plecia a do výšky sa vám vytiahne hlava a chrbát.
Prevádzkové hodiny na pracovisku Charkovská: utorok a štvrtok 18.30 - 20.00 hod.
 
INTENZÍVNY KRUHOVÝ TRÉNING
Spojenie aeróbnej a anaeróbnej činnosti zamerané na celkový rozvoj a posilnenie telesnej kondície. Komplexné prepojenie funkčného tréningu, klasického posilňovania, aerobiku, jump rope, bodystylingu, pop-pilatesu a rovnovážnych cvičení na rozvoj kondície, sily, rýchlosti, vytrvalosti a celkovej rovnováhy tela.
Pracujeme s vlastnou váhou tela s využitím malých posilňovacích pomôcok (aerobikový schodík/step, aerobikové posilňovacie gumy - RubberBands, jednoručky, medicinbaly, overbally, fit lopty, balančné podložky, kettlebelly, švihadlo, expandery, trampolína).
Prevádzkové hodiny na pracovisku Charkovská: pondelok 18.00 - 19.30, štvrtok 18.00 - 19.30 hod.
 
AEROBIK
Rozhodli ste sa urobiť niečo pre svoje zdravie? Aerobik je kondičné, vytrvalostné a dynamické cvičenie v sprievode tanečnej hudby zamerané na rozvoj srdcovo-cievneho a dýchacieho systému a na odbúravanie podkožného tuku. Priaznivo ovplyvňuje funkciu a štruktúru pohybového ústrojenstva a pozitívne pôsobí na nervovú sústavu. Na hodine sa využívajú jednoduché krokové variácie a choreografie. Ponúkame Vám vysoko kvalitné cvičenie so skúsenou profesionálnou lektorkou.
Prevádzkové hodiny na pracovisku Orgovánová: utorok a štvrtok 19.00 - 20.00 hod.
 
ORIENTÁLNE TANCE
Len máloktorý tanec v sebe skrýva toľko rozmanitých kultúr, zvykov, tradícií ako práve brušný orientálny tanec. Orientálne brušné tance pôsobia na tanečnicu ako relaxáciu psychicky a fyzicky.
Prevádzkové hodiny na pracovisku Popradská 86: sobota 15.00 - 17.00 hod.
Prevádzkové hodiny na pracovisku Juhoslovanská 2: pondelok 17.00 - 19.00 h.

 
ZUMBA
Zumba je fenomén v oblasti pohybu, ktorý postupne ovládol celý svet. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu  a exotické tanečné a aeróbne pohyby. Tance ako Salsa, Merengue, Flamenco, Hip hop, Cha-Cha, Samba, Calypso, Belly Dancing. Je efektívna, založená na princípe intervalového tréningu, ktorý maximalizuje výdaj kalórií, spaľovanie tukov a tónovanie svalov. Choreografie zahŕňajú striedanie rýchlych a pomalých rytmov na princípe vytrvalostného intervalového tréningu s cieľom vyformovať a posilniť celé telo a zároveň spaľovať tuk.
Prevádzkové hodiny na pracovisku Orgovánová: utorok 18.30 - 19.30 hod.
 
KERAMIKA
Klub keramikov je určený pre dospelých členov, ich deti, žiakov, študentov SŠ a VŠ. Každý, kto má blízko k umeleckým činnostiam, má možnosť odhaliť aj tajomstvo práce s hlinou. Celoročný plán klubu je pestrý,  avšak dôraz sa kladie na rešpektovanie individuálnych projektov jednotlivých členov :-)
Prevádzkové hodiny na pracovisku Orgovánová: pondelok 18.00 - 20.00 hod.
Prevádzkové hodiny na pracovisku Popradská 86: štvrtok 18.00 - 20.00 hod.

CVČ Orgovánová 5
Orgovánová 5, 040 11 Košice
Telefón: +421 55 642 36 37
Email:

www.cvcorgovanova.sk
qr
Elektronická vizitka
Ako funguje?
Zaradenie v kategórii
Súťaž
DRUHÝ BÁJEČNÝ HOTEL MARIGOLD /The Second Best Exotic Marigold Hotel/
DRUHÝ BÁJEČNÝ HOTEL MARIGOLD
USA, VB, 2014, komédia, dráma, 122 min., MP12
V KRÁĽOVÝCH ZÁHRADÁCH /A Little Chaos/
V KRÁĽOVÝCH ZÁHRADÁCH
VB, 2014, dráma, komédia, romantický, 116 min.
OVEČKA SHAUN /Shaun the Sheep/
OVEČKA SHAUN
VB/Franc., 2015, animovaný, komédia, dobrodružný, rodinný, 85 min.
PIESEŇ MORA /Song of the Sea/
PIESEŇ MORA
Írsko/Dán./Belg./Lux./Franc., 2014, animovaný, rodinný, fantasy, 93 min.


 


BRATISLAVA

BANSKÁ BYSTRICA
ZVOLEN

KOŠICE

POPRAD, TATRY
SPIŠSKÁ NOVÁ VES

PREŠOV

RIMAVSKÁ SOBOTA
LUČENEC, POLTÁR
REVÚCA

TRNAVA
NITRA

ŽILINA
MARTIN, VRÚTKY
       
KONTAKTY DO
VRECKA

KOŠICE 1/2014
KONTAKTY DO
VRECKA

 
PREŠOV 1/2014
KONTAKTY DO
VRECKA

 
BANSKÁ BYSTRICA
1/2014
KONTAKTY DO
VRECKA

 
ŽILINA 1/2014
       
webdesign © bart.sk
Prístupové meno
Heslo
Zabudol som heslo
Chcem sa zaregistrovať
Email