Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

VEĽKÁ NOC U KOŠICKÝCH TERASANIEK

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Košické Terasanky predstavia vo Výmenníku Obrody dekorácie a doplnky v téme Veľkej noci. Príďte načerpať inšpiráciu a podporiť najdlhšie fungujúcu komunitu u nás.

Tvorivá skupina žien Košické Terasanky pôsobí na sídlisku Terasa od roku 2012. Od začiatku sa venovali patchworku, technike zošívania rôznych kusov látok. Tomuto koníčku ostávajú verné až doteraz. Okrem toho spoločne háčkujú, vyšívajú, vyrábajú šperky, bytové dekorácie, ale aj užitočné a ozdobné predmety vhodné do každej domácnosti.

Výstava je prezentáciou kreativity a šikovnosti Košických Terasaniek v téme Veľkej noci.
Na výstave okrem veľkonočnej výzdoby, dekorácií uvidíte aj Gobelín, ktoré vyrobili Košické Terasanky zo štvorčekov. Štvorce sú rôznorodé, vytvorené rozličnými technikami a každý jeden štvorec zobrazuje príbeh či záujmy Košickej Terasanky.

Vernisáž sa uskutoční 27.3. o 17:00 a bude spojená s predvádzaním zdobenia vajíčok a to technikami: maľovanie, pichaný patchwork, drôtikovanie.

Výstava potrvá do 27.5 .a bude sprístupnená v časoch podujatí Výmenníka Obrody - pondelky od 16.00 do 18.00, utorky od 15.30 do 17.00 a piatky od 14.00 do 17.00.

www.vymenniky.sk│FB: Výmenníky
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.