Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
WORKSHOP

VEČERNÁ ŠKOLA MÓDY

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Aadémia ROVÁS večerná škola módy – Kmeťova 34. Košice – Začíname nový školský rok v októbri!

 Kalendár podujatí: 
 

 • 5. október 2019 - Fashion sketcher master class a workshop s maliarkou a ilustrátorkou Mgr.art Noémi Kolčákovou Szakállovou http://www.noeemi.sk/sk/biografia/
  Lektorka vás vovedie do sveta módnej ilustrácie, aj v prípade ak ste absolútny začiatočník, alebo chcete získať nové podnety a motiváciu, rozvinúť svoju vášeň pre skicovanie módy a pritom zvládnuť aj techniky kolorovania akvarelom a expresívny rukopis, či základy módnej kresby. Master class workshop prebieha 5. októbra od 10. do 16. hodiny v ateliéri na Kmeťovej 34 v Košiciach. Noemi Kolčáková zhodnotí aj práce z portfólia na talentové skúšky.
  Cena workshopu – 90 eur. Prihlášku si môžete vyžiadať cez správu, alebo mailom slava.hriadelova@gmail.com a telefonicky - 0905 812 433 Informácie facebook : @rovasfashion
   
 • 11.- 13. október – 25. - 27. október - Trojdňové víkendové workshopy STYLING s kurátorkou Plató Creative Clash Miloslavou Hriadelovou a fotografkou Líviou Jenčušovou.
 • Ako uchopiť módne trendy bez toho, aby ste skĺzli do lacného gýča? Poďte si to vyskúšať na vlastnom editoriály, ktorý môže obohatiť vaše portfólium.
  Okrem toho, že si za tri dni vytvoríte vlastný moodboard a nafotíte portfólio s profesionálnou modelkou a vlastným stylingom , získate aj množstvo inšpirujúcich informácií o tom, ako sa tvoria a definujú jednotlivé štýly. Možnože sa chcete stať trendsetterom, módnym publicistom, alebo stylistom, alebo sa hľadáte v módnom prostredí a chcete si to vyskúšať, tento workshop je ideálnou príležitosťou a zážitkom, ktorý vás možno posunie bližšie k svojmu snu, či vytúženému štúdiu.
  Cena workshopu 160 eur vrátane fotografického portfólia. Prihlásiť sa môžeš cez správu sa my ti pošleme prihlášku. slava.hriadelova@gmail.com 0905 812 433
ROVÁS večerná škola módy – Kmeťova 34 Košice – Začíname nový školský rok v októbri! 
Môžete sa prihlasovať na zaujímavé workshopy, ktoré sme pripravili na polrok.

 Kalendár podujatí: 
 • 14. október 2019 - Fashion sketcher master class a workshop s maliarkou a ilustrátorkou Mgr.art Noémi Kolčákovou Szakállovou http://www.noeemi.sk/sk/biografia/ Lektorka vás vovedie do sveta módnej ilustrácie, aj v prípade ak ste absolútny začiatočník, alebo chcete získať nové podnety a motiváciu, rozvinúť svoju vášeň pre skicovanie módy a pritom zvládnuť aj techniky kolorovania akvarelom a expresívny rukopis, či základy módnej kresby. Na ilustračnom master class workshope, prebiehajúcom v tvorivých ateliéroch Akadémie ROVÁS, si prídu na svoje všetci, ktorí majú radi kreslenie a módu, alebo sa jej chcú venovať profesionálne ako ilustrátori, alebo návrhári a pripravujú si portfólio. Workshop prebieha 5. októbra od 10. do 16. hodiny v ateliéri na Kmeťovej 34 v Košiciach. Noemi Kolčáková zhodnotí aj práce z portfólia na talentové skúšky.
  Cena workshopu – 90 eur. Prihlášku si môžete vyžiadať cez správu, alebo mailom slava.hriadelova@gmail.com a telefonicky - 0905 812 433 Informácie facebook : @rovasfashion

 pripravujeme - november 2019 : 
 • Fashion Camp s návrhárkou z Budapešti Noémi BRÁZ
  – trojdňový workshop pre záujemcov o štúdium módy, alebo aj mladých dizajnérov rozvíjajúcich značku. Program a termín upresňujeme.
FB: ROVAS Akadémia - Večerná škola módy


KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.