Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
WORKSHOP

UMELECKÁ FRAKTÁLNA KRESBA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Workshop UMELECKÁ FRAKTÁLNA KRESBA – pre každého, kto dokáže v ruke držať farbičku


Vychádzajú zo samotnej potreby človeka k umeleckému prejavu.

Ľudia okrem toho, že komunikujú verbálne, komunikujú aj vizuálne. Vedeli ste, že viac ako 80% z prostredia prijímame zrakom? Aby sme videli a nielen pozerali, je nutné pestovať pozornosť a rozvíjať citlivosť a vnímavosť. Rozvoj vnímania a intuície umožňuje ľuďom, aby videli to viditeľné, ale aj oku neviditeľné.

Mnohí ktorí začali kresliť fraktálnu kresbu, ani netušili, že objavia v sebe toľko kreativity a niektorí dokonca objavili svoj umelecký potenciál, ktorý dnes využívajú na profesionálnej úrovni.


Existujú rôzne druhy umeleckých fraktálnych kresieb v jednej s nich využívame aj symboly a znalosti zo sakrálnej geometrie, taktiež aj princíp kreslenia mandál. Na workshope sa naučíme kresliť nové techniky. Workshop je pre tých, ktorí chcú rozvíjať svoju kreativitu, po skúsenostiach s kreslením diagnostických a korekčných kresieb, chcú voľne pokračovať s kreslením a v rámci svojej terapeuticko – učiteľskej praxe s druhými, rozširovať spektrum možností práce s fraktálnou kresbou.


Maximálny počet účastníkov: 10 osôb.

Lektor: Mgr. Ana Bažová Grňa, psychologička, pôvodom zo Srbska. Skúsenosti zo školskej psychológie, práca s drogovo závislými a 15 ročná prax väzenského psychológa.Špecializácia - telová psychoterapia, Regresná terapia, Arteterapia Fraktálnou kresbou, ktorú som sa v roku 2015 učila v Srbsku priamo u autorky metódy Tanzílii Polujachtovej a som zatiaľ jediná certifikovaná lektorka na Slovensku.


CENA: 30€


KDE: Baštová 9, Košice

Svoj záujem o účasť vyjadrite prosím kliknutím na zúčastním sa i FB udalosti. Budeme Vás kontaktovať

FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.