Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TRH

TRADIČNÉ TRHY PRED AUPARKOM

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Čo by boli Vianoce bez tradičných vianočných trhov.

Naše námestie pred Auparkom Košice sa aj tento rok rozvonia vianočnými dobrotami ako sú pečené prasiatko, grilovaný oštiepok aj koleno a rebierka, či lokše, langoše, vianočný burger alebo pečené, ručne lepené pirohy. Na výber budú mať návštevníci trhov aj veľký výber vín, medoviny, pochutnať si tiež môžete na miešaných nápojoch, ktoré sú pripravené na báze ručne vyrábaných sirupov. Dobroty si môžu vychutnať aj vaši najmenší. Domáce moravské koláče, praclíky, pečené gaštany či horúca čokoláda im určite spravia radosť.

Ak hľadáte ručne robené darčeky pod stromček, na našich trhoch ich určite nájdete. Ručne robené vianočné ozdoby, levanduľová kozmetuka alebo vianočný dizajnový textil - to všetko sa u nás nájde.

Pre deti je opäť pripravený drevený kolotoč. Trhy potrvajú do pondelka 23. decembra 2019.

Návštevníkov trhov, veríme, potešia naše sobotné koncerty. Trhy otvorí 30.11 Katka Knechtová, ďalšiu sobotu 07.11. vystúpi veselá kapela z Košíc Pomaranč, sobota 14.12 bude patriť Dáši Kostovčík & Band. Posledným účinkujúcim na našich trhoch bude rodák z Košíc Lukáš Adamec.

Samozrejme, plná splnených prianí, bude aj ponuka v našich stánkoch. Od tradičných lokší, cez langoše, varené víno alebo medovinku, sa môžete tešiť aj na novinky ako sú pečené ručne lepené pirohy a miešané nápoje na báze ručne vyrábaných sirupov.

 Koncerty: 

 30.november 2019 

 07.december 2019  

 14.december 2019 

 21.decembra 2019 

Každú sobotu tiež odovzdáme v spolupráci s nadáciou Úsmev ako dar vybraným rodinám v núdzi štedré dary, ktoré im darovali obchody v Aupark Košice - Datart, sdetmi, Tchibo.

FACEBOOK EVENT

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.