Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PREDNÁŠKA

TECHNIKA ACCESS THE BARS®

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Prednáša: Janka Lešková

Aké by to bolo, keby ste sa mohli oslobodiť od myšlienok, pocitov, emócií, strachu, stresu a čohokoľvek čo Vám znepríjemňuje život a to všetko s ľahkosťou, radosťou rýchlo a efektívne?

Access The Bars® je 32 bodov v oblasti hlavy, v ktorých sú uskladnené všetky vaše deštruktívne myšlienky, emócie, pocity, nápady, nádeje, úvahy a postoje a ktoré ste prebrali od iných ľudí a vám nepatria - je to až 98% a iba 2% sú vaše.
Bars-y sú v zásade pevným diskom vašej počítačovej banky. Keď spustíte proces Bars, je to ako keby ste stlačili klávesnicu DELETE (vymazať).

Bars-y dokážu umožniť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života (vzťahy, zdravie, práca, sex, financie, stres, depresie a ostatné...) Len vy môžete spraviť tieto zmeny vašim výberom a tak žiť svoj život, a nie život iných ľudí.

Príspevok: 2€

Ak sa rozhodnotete nám pomôcť v propagácií a budete zdieľať túto udalosť na Vašom facebookovom profile, budeme Vám veľmi vďační, pretože takto sa o prednáške môže dozvedieť niekto, komu by to mohlo pomôcť v riešení jeho zdravotného problému.
Prostredníctvom fb môžete konkrétne osoby priamo pozvať na toto podujatie.


Tešíme sa na Vás :)

FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.