Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VYSTÚPENIE

TANEČNÝ JAM | FLEK | LETNÉ STRETNUTIA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Výmenník je pre tvoje tanečné kreácie otvorený počas prázdnin každú stredu od 18:00 do 19:30. V prípade dobrého počasia sa „flekoši“ presúvajú ku Kulturparku. O zmene budú informovať na svoje facebookovej stránke FLEK Košice.

Tanečné jamy sú otvorené pre všetkých tanečníkov hip hopovej kultúry. Hlavným cieľom je spájať ľudí s rovnakou vášňou a láskou k Hip Hopovej kultúre a tak prispievať k jej rozvoju.

Základným a prvým krokom budú pravidelné Tanečné Freestyle Jamy. Tanečné jamy sú zdarma a sú otvorené pre všetkých tanečníkov tanečných škôl, tanečných crews ale aj pre všetkých individualistov.

„Čo do komunity dáš, to od komunity dostaneš!“

Vstup voľný


Flek je neutrálna pôda, resp. cesta s víziou sceliť tanečnú streetdance komunitu v Košiciach a taktiež na východnom Slovensku. Flek dáva priestor tanečníkom, ktorí majú záujem sa zlepšovať, umožňuje im zdieľať svoj tanec, postoj či názory a stretávať sa s ostatnými tanečníkmi.

Kontakt: Zuzana Rohaľová / kultúrny mediátor Výmenníka Obrody a Výmenníka Brigádnická 0905 301 488 / zuzana.rohalova@k13.sk.

FB: FLEK Košice

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.