Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

STÁLE SME DOBRÍ

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

„Stále sme dobrí“ je názov výstavy, ktorou chce občianske združenie Senior dom Košice poukázať na to, že seniori od minuloročnej prezentácie naozaj nezaháľali a vytvorili veľké množstvo umeleckých diel. Umeleckú tvorbu predstavia v budove Bravo v Kasárňach/Kulturparku od 18. októbra do 24. novembra 2019.

Návštevníci uvidia práce klubu paličkovanej a frivolitkovanej čipky, ale aj iných  z východoslovenského regiónu. Zapojili sa tiež výtvarný ateliér, FOTO klub a ateliér rezbárstva a práce s materiálom. Návštevníci uvidia rôzne techniky maľby na stovke obrazov od 80 autorov. Čipkárstvo má zastúpenie siedmich klubov. Spolu 80 čipkárok vytvorilo až 400 diel. Vystavená bude aj tvorba Sone Bezúchovej z Banskej Bystrice. Expozíciu obohatí 14 fotografov z 50 snímkami. Tridsať exponátov vytvorilo 8 rezbárov.

Na výstave, bude naozaj čo obdivovať. V kultúrnom programe počas vernisáže vystúpia žiaci ZUŠ Jantárová. Sprístupnená bude denne okrem pondelka od 11:00 do 18:00 hod.

Vernisáž: 17. 10. 2019 o 17:00 hod.
Trvanie výstavy: do 24. novembra 2019

Miesto konania: Kasárne//Kulturpark, budova Bravo

www.k13.sk

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.