Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KONCERT

SCOOTER LIVE IN KOŠICE

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

 Koncert skupiny Scooter v Košiciach sa odkladá! 

 Organizátor podujatia Eurostage Promotion s veľkou ľútosťou a sklamaním oznamuje, že z organizačných a logistických dôvodov, ktoré vznikli na strane kapely musí preložiť koncert, ktorý bol naplánovaný na 9.11.2019 v košickej Steel Aréne. 

Ako povedal zástupca organizátora koncertu David Šindelár, “nejde o zrušenie koncertu, ale presunutie, čiže vstupenky ostávajú v platnosti na nový termín, ktorý čoskoro oznámime.”

Management kapely prisľúbil, že náhradný termín oznámi najneskôr do 10.12.2019. Pokračuje David Šindelár: “je logisticky veľmi zložité zladiť voľné termíny kapely so Steel Arénou, a až v prípade, že sa nám nepodarí nájsť zhodu, koncert bude zrušený, a budeme vracať peniaze za vstupenky.”

Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie, a tešíme sa ako to spolu rozbalíme na koncerte.


Scooter sa vracia na Slovensko. V novembri predvedie naživo svoju veľkolepú svetelnú a pyrotechnickú show v Košiciach

 Pre zvýšený záujem sa koncert presúva do Steel Arény 
 

Scooter oslávil 25 rokov na scéne turné s veľkolepou svetelnou a pyrotechnickou show. Jednou zo zastávok bola na jar aj vypredaná Bratislava. Poriadnu párty si ale zaslúži aj východ Slovenska, a tak to trojica umelcov rozbalí opäť naplno a svojich fanúšikov rozhýbe tými najslávnejšími hitmi ako Fire, Hyper Hyper, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud), alebo Move your Ass!

Koncert prebehne v košickej Steel Aréne v sobotu 9. novembra 2019 o 20.00 hod.

Od vydania albumu ACE Scooter nezaháľal. Minulý rok vyšiel dvojalbum Scooter Forever a pred Vianocami prekvapila originálnou úpravou scootrovských hitoviek na albume 100% Scooter Piano Only jedna z najzaujímavejších nemeckých klasických pianistiek mladej generácie - Olga Scheps.

24 hitov v TOP10, 30 miliónov predaných nosičov, 90 zlatých a platinových albumov za predaj, tisíce koncertov po celom svete, desaťtisíce fanúšikov, neustála energia i prepracovaná show s využitím najmodernejšej techniky, v neposlednom rade tiež humor a nadhľad a schopnosť sebairónie. Tým všetkým baví Scooter celý svet už štvrťstoročie.
Scooter vznikol na základoch synthpopovej kapely Celebrate the Nun, v ktorej sa v roku 1986 v Hannoveri zišli H.P. Baxxter (vlastným menom Hans Peter Geerdes) a Rick J. Jordan. V roku 1989 sa stretávajú v Hamburgu s manažérom Jensom Thelom, s ktorým najskôr vytvorili remixovú skupinu Loop a potom v roku 1993 vzniká Scooter. Dobre produkovaný a po všetkých stránkach dotiahnutý projekt mixuje prvky happy hardcore a hard trance, a stavia na prepracovanej pódiovej show s radom svetelných a pyrotechnických efektov, a samozrejme na charizme a prejave frontmana H. P. Baxxtera. Typickým sa pre staršie nahrávky Scooteru tiež stalo používanie zmutovaného frekvenčne skresleného hlasu.

Prvým veľkým hitom bol track Hyper Hyper, nasledovali Move Your Ass!, Friends alebo Endless Summer. V roku 1998 vznikol možno najväčší hit kapely, How Much Is the Fish?, ktorý sa v Nemecku vyšplhal na 3. pozíciu a dosiahol predaj 250 000 nosičov. Po roku 2000 bodujú skladby ako Nessaja, Ramp! (The Logical Song), Maria (I Like It Loud) alebo The Question Is What Is the Question?

V súčasnej zostave kapely pôsobí s H.P. Baxxterom aj jeho dlhoročný spoluhráč, klávesista Michael Simon a mladý hamburgský muzikant, DJ a producent Etnik.

Predpredaj vstupeniek v sieti www.ticketlive.sk.

Viac informácií nájdete na info@ticketlive.sk a www.scooter2019.eu.

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.