Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

REŠTART

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Reštartuj sa umením

Barbara je neprofesionálna a začínajúca umelkyňa, ktorá sa k maľovaniu dostala len nedávno, no vo Výmenníku Brigádnická predstaví už svoju druhú výstavu obrazov s názvom Reštart.

Na jej prvej výstave sme mohli vidieť obrazy anjelov a prírody. Na tej novembrovej zase uvidíme prevedenie jej myšlienok v rôznych podobách – prírodných i abstraktných motívoch. Vo svojej tvorbe siaha po technike akrylu a najradšej maľuje atypickými výtvarnými pomôckami ako špongia na riad, murárska špachtľa či špeciálne štetce na maľovanie radiátorov.

„Vďaka maľovaniu som pochopila, že Reštart v mojom živote je nevyhnutný. V každej maľbe je nejaký odkaz a myšlienka. Robím už len to, čo ma napĺňa a nie to, čo sa má a čo chcú iní, vysvetľuje Mgr. Barbara Hajduová.

Vernisáž výstavy s názvom Reštart sa uskutoční 12. novembra o 17:00. Výstava potrvá do 18. Decembra a bude sprístupnená podľa programu Výmenníka Brigádnická (pondelky od 18:30 do 20:00, utorky od 17:00 do 19:00, štvrtky od 17:00 do 19:00, piatky od 18:00 do 19:00, nedele od 15:00 do 19:00).

www.vymenniky.sk
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.