Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

POSTER QUADRENNIAL BARDEJOV

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Výstavné priestory budovy Bravo v Kasárňach/Kulturparku sa na mesiac premenia na platformu svetového vizuálneho umenia. Výstavu s názvom Poster Quadrennial Bardejov pripravilo Občianske združenie Kandelaber, ktoré zorganizovalo medzinárodnú súťaž plagátov. Odborná porota vybrala z celkového počtu 5787 súťažných prác 249 najzaujímavejších plagátov. Na výstavu sa dostali diela od 164 autorov z 31 krajín sveta. Pozrieť si ich budú môcť návštevníci v rámci Višegrádskych dní od 5. septembra do 6. októbra 2019 po Bardejove aj v Košiciach.

Autori mohli poslať svoje grafické práce do štyroch kategórií – kultúra, politika, plagát súvisiaci s pop-artovou legendou Andy Warholom a plagát, ktorý vytvorili študenti grafického dizajnu alebo fotografie. V naozaj širokej plejáde dizajnérskych prác sa medzi najlepšie plagáty dostalo 23 zo Slovenska, 49 z Poľska, 51 z Číny, 16 z Iránu, 21 z Nemecka, ale aj z krajín ako Costa Rica, Nicaraqua, Ekvádor, Mexiko, Hong Kong, Švajčiarsko, Taiwan, USA či Venezuela. Na jednom mieste záujemcovia uvidia zhrňujúcu umeleckú poster tvorbu vystavujúcich umelcov zo všetkých svetadielov.

Vernisáž: 5. septembra 2019 o 18:00 hod.
Trvanie výstavy: do 6. októbra 2019 

Miesto konania: Kasárne//Kulturpark, budova Bravo

www.k13.skKATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.