Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
ŠPORT

POLMARATÓNSKA CYKLOJAZDA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

12. ročník tohto obľúbeného nesúťažného cyklistického podujatia, určeného širokej verejnosti, bude dôstojnou bodkou za aktivitami Európskeho týždňa mobility v Košiciach.

Aj keď sme upustili od jeho konania počas maratónskeho víkendu, spojitosť s MMM symbolizuje trasa pelotónu zhodná s trasou maratóncov. Pôjde sa jeden neúplný maratónsky okruh s dĺžkou cca 19 km. Symbolickou je aj rýchlosť jazdy porovnateľná s rýchlosťou priemerného bežca. Vítané sú aj deti, ale musia jazdiť pod dohľadom rodičov.

Štartu predchádza registrácia účastníkov, ktorá sa začína o hodinu skôr o 14.30 hod. Lákadlom bude špeciálny program pre cyklistov, ktorý bude prebiehať už od 11. hodiny. Cieľ cyklojazdy bude na Hlavnej ulici. Potrebné povolenia máme k dispozícii. Novinkou bude bezpečnostný policajný doprovod. Tešia sa na vás organizátori Karol Labaš (Cyklistická únia) a Ladislav Rovinský (Spolok na podporu skrášľovania Košíc).

FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.