Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
WORKSHOP

POKROČILÝ FRAKTÁLNY CYKLUS

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

POKROČILÝ FRAKTÁLNY CIKLUS


Určený je pre tých, ktorý už absolvovali Úvodný program diagnostickej kresby alebo už majú za sebou Intuitívny cyklus tzv. ľahší program a chcú sa profesionálnejšie venovať Fraktálnej kresbe.

Je presne určený systém, v rámci ktorého sa dodržujú presne stanovené pravidlá kreslenia terapeutických kresieb. Tento prístup viacej vyhovuje už skúseným terapeutom alebo osobám s vážnejšou motiváciou ku terapeutickej korekcii, ktorý chcú pomôcť sebe alebo chcú pomáhať iným riešiť vážnejšie psychické alebo fyzické nerovnováhy.

Korekčné/terapeutické kresby nám slúžia na riešenie problému. Kreslíme ich vtedy, keď chceme svoju energiu, ktorá sa nachádza v nerovnováhe, vyvážiť alebo nasmerovať svoj život správnym smerom. Kreslíme ich so zavretými očami, ale podľa určených pravidiel korekcie (terapie). Farby si vyberáme vedome, taktiež nimi vyfarbujeme políčka podľa určených pravidiel. S týmito fraktálmi si korigujeme svoj vnútorný stav a tým si ho uvádzame do stavu rovnováhy.


Maximálny počet účastníkov: 10 osôb.

Lektor: Mgr. Ana Bažová Grňa, psychologička, pôvodom zo Srbska. Skúsenosti zo školskej psychológie, práca s drogovo závislými a 15 ročná prax väzenského psychológa.

https://www.fraktalnakresba.sk/


Špecializácia - telová psychoterapia, Regresná terapia, Arteterapia Fraktálnou kresbou, ktorú som sa v roku 2015 učila v Srbsku priamo u autorky metódy Tanzílii Polujachtovej a som zatiaľ jediná certifikovaná lektorka na Slovensku.


CENA: 50€


ČAS: trvanie workshopu: 4 hodiny,


KDE: Baštová 9, Košice

Záuje o účasť vyjadrite kliknutím na podujatie na FB, budeme Vás kontaktovať.

FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.