Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
UDALOSŤ

PR/ OC GALÉRIA SHOPPING

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Košická Galéria nie je len o nakupovaní: Čo všetko si tam teraz môžeme užiť?

Aj keď sa nám s pojmom obchodné centrum spája primárne nakupovanie, nie je to jediná činnosť ktorou môžeme v obchodnom centre stráviť voľný čas. Obchodné centrum Galéria Shopping poskytuje možnosť voľnočasového vyžitia pre malých aj veľkých.Zdroj: OC Galéria Shopping

Zábavu pre našich detských návštevníkov ponúka detský svet Hopla Land – športovo relaxačné indoorove centrum, v ktorom sa môžu deti dosýtosti vyšantiť, kým rodičia veselo nakupujú. Šmykľavka, loptičky aj samostatné miniihrisko pre najmenšie detičky – to všetko pod dohľadom skúsených animátoriek, ktoré sa postarajú o zábavu a bezpečnosť vaších ratolestí.


Zdroj: OC Galéria Shopping
 

Okrem toho nájdete v obchodnom centre Galéria Shopping aj množstvo iných detských atrakcíí – **londýnsku električku** či obľúbený vláčik, pri ktorých sa rozžiaria detské očká a vy nemôžete odísť z nákupov bez toho, aby ste sa pri nich zastavili. Atrakcie pre deti dopĺňa naša výnimočná šmykľavka, ktorá siaha až na druhé poschodie obchodného centra a dovedie Vás priamo do centra detských hračiek.

Málokto vie, že šmykľavka je určená nielen pre deti, ale aj pre rodičov. Neváhajte ju otestovať spolu s vašimi ratolesťami!
 


Zdroj: OC Galéria Shopping

Kino aj bowling

Zábava v obchodnom centre nekončí len detskými atrakciami! Multikino Ster Century Cinemas či Galéria Bowling sú ideálnym miestom kam vyraziť za zábavou s rodinou aj priateľmi. Určite nám dáte za pravdu, že najlepší zážitok z dobrého filmu je ten práve ten z kinosály, v kruhu priateľov a s neodmysliteľným popcornom v ruke. Tí, ktorí radi trávia čas o trochu aktívnejšie ako v kresle kinosál, tí u nás nájdu 6 profesionálych bowlingových dráh. Netreba zabudnúť ani na naše fitness centrum Addiction club, kde sa plnia sny o vyformovaných postavách a zdravom tele.Zdroj: OC Galéria Shopping

Aj pre hladošov

Po všetkých týchto aktivitách privíta návštevníkov náš Foodcourt, plný rôznorodých chutí. Či už máte radi talianskú pizzu, vietnamskú PHÓ BO polievku, kvalitný kebab alebo pečené kura, u nás si určite vyberiete to správne jedlo, ktoré uspokojí Vaše chuťové poháriky.

www.galeriakosice.sk │Facebook: Galéria Košice │ Instagram: galeriashopping
 


Zdroj: OC Galéria Shopping
(PR) ZdrojDnes24.sk

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.