Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

NAMAKANÝ DEŇ 2020

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Čo je to Namakaný deň?
To je taký deň, kedy nepôjdeš ani do školy, ani do práce, ale spolu s ostatnými flákačmi makačmi ako si ty, sa stretnete v knižnici Technickej univerzity v Košiciach na prednáškach a tvorivých dielňach venovaných mikrokontrolérom ako je Arduino alebo ESP8266, minipočítaču Raspberry PI, problematike IoT, hardvérovým hračkám a softvérovému vývoju nie len pre embeded zariadenia.

Pre koho je Namakaný deň určený?
Podujatie je určené pre kohokoľvek, kto sa chce o Arduine, Raspberry PI a IoT niečo dozvedieť alebo chce naopak odovzdať svoje skúsenosti ďalej. Je jedno, či si študent alebo učiteľ. Či si IT profesionál alebo manažér. Alebo... alebo ani nevieš, čo také Arduino, Raspberry PI a IoT je. Ak sa chceš niečo dozvedieť alebo naučiť, príď! Namakaný deň bude presne taký, aký si ho spravíme.

Je potrebné sa na akciu niekde nejak registrovať?
Nie - ak chceš prísť, tak príď. Nikde sa kvôli tomu registrovať nemusíš, pretože vstup na akciu ako aj na jednotlivé prednášky či tvorivé dielne je úplne voľný. Ak sa však budeš chcieť na niektorú z tvorivých dielní dostať, buď v správny čas na správnom mieste! Počet miest je totiž limitovaný a keďže je všade vstup voľný, môže byť záujemcov viac, ako je samotná kapacita.

Čo môžeš počas Namakaného dňa robiť?
Takmer čokoľvek. Môžeš zájsť na niektorú z prednášok, na ktorých sa môžeš niečo naučiť. Na tvorivých dieľňach si zasa môžeš prakticky vyskúšať niečo s Arduinom, Raspberry PI prípadne inou vývojovou doskou či namakaným softvérom. Môžeš sa prísť pozrieť do Show Room-u, kde budú prezentované projekty pomocou niektorej zaujímavej technológie, a ľudia, ktorí ich vytvorili sa ti určite radi pochvália so svojimi skúsenosťami. Alebo využi čas na pokecanie a nadviazanie nových kontaktov

Som makač (z angl. maker). Mohol by som sa do prípravy podujatia zapojiť?
Jasné! Ak by si sa chcel akokoľvek aktívne zapojiť do prípravy alebo priebehu podujatia, napíš na niektorý z našich kontaktov. Ak máš však priamo námet na prednášku alebo tvorivú dielňu, vyplň prosím tento namakaný formulár. Detaily dohodneme v ďalšej komunikácii.

A ešte jedna slovenská - koľko ma to bude stáť?
Na rýdzo slovenskú otázku patrí samozrejme len rýdzo slovenská odpoveď - tvoja účasť na akcii ťa nebude stáť ani forint! Stačí len tvoja chuť sa zúčastniť a niečo nové sa naučiť.

FACEBOOK EVENT

www.namakanyden.sk


KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.