Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

MOJA EURÓPA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach pozýva návštevníkov na prvú výstavu od zavedenia preventívnych opatrení. Výstava fotografií s názvom „Moja Európa“ bude prístupná v centrálnej požičovni VKJB na Hviezdoslavovej 5 od 10. júna do 15. júla vo výpožičných hodinách knižnice.

Informačná kancelária Europe Direct, ktorú prevádzkuje Úrad Košického samosprávneho kraja, vyhlásila pri príležitosti 15. výročia vstupu Slovenskej republiky do Európskej únie fotosúťaž „Moja Európa“ a literárnu súťaž „100 slov o Európe“. Cieľom bolo podnietiť ľudí, aby bližšie spoznávali benefity slovenského členstva v Európskej únii, aj umeleckou formou prezentovali svoje poznatky, myšlienky a pocity. Vyhlasovatelia chceli zároveň posilniť pocit príslušnosti k spoločnému európskemu priestoru. Do fotosúťaže prišlo 28 fotografií. Porota ako víťaznú vybrala fotografiu Alžbety Štofovej nazvanú Cestou. Do literárnej súťaže sa prihlásilo 21 súťažiacich. Najúspešnejšia bola Barbora Miľovčíková, ktorej literárne dielo Šťastie ocenila porota prvým miestom.

Výstava vo Verejnej knižnici Jána Bocatia pozýva na foto potulky po zaujímavých miestach, ktoré možno aspoň takouto formou navštíviť v čase pretrvávajúcich cestovateľských obmedzení.

www.vkjb.sk│FB: Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.