Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
WORKSHOP

LINDY HOP

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

LINDA HOP - Swingové podvečery v Tabačke

Swing je jazz a jazz je elegancia. Jazz je energia. Je emócia a improvizácia. A presne to všetko zdedil aj najznámejší swingový tanec Lindy hop. A pokiaľ sa jazzoví hudobníci často radia medzi hudobných majstrov, tanečníci Lindy sú určite majstrami v zábave.

Skúste si to predstaviť. Spoločenský tanec podobne ako valčík, no meniaci svoje tempo cez polku až po čardáš. Doplňte ho energiou salsy a fantáziou a improvizáciou bachaty... To všetko je swing - superpotravina na vašom tanečnom jedálničku. Najlepšie párty, aké sme zažili, boli práve swingové a je čas priniesť ich posolstvo do Tabačky.

Práve preto existuje táto komunita. Nie sme tanečná škola, sme swingoví nadšenci, ktorí sa chcú podeliť o svoje skúsenosti a zážitky, aby sme spolu s vami mohli zažiť pravú swingovú atmosféru znovu a znovu aj tu v metropole východu. Nejde len o niekoľko hodín tanečného kurzu. Pravidelne sa stretávame na tančiarniach či piknikoch, získavame skúsenosti z rôznych domácich a zahraničných workshopov a spoznávame ľudí s rovnakou vášňou pre tento jedinečný tanec.

Stretávame sa každú stredu v black boxe a pokiaľ máš so swingovým tancom už skúsenosti, si vítaný sa k nám kedykoľvek pridať! Pokiaľ si doteraz Lindy hop netancoval a máš chuť s tým začať, daj nám o svojom záujme vedieť na adrese swing.kosice@gmail.com, alebo sa pridaj do našej fb skupiny a sleduj info o tančiarniach a nových kurzoch.

Tešíme sa na Vás každú stredu od 17:30.

Cena: 2€
Miesto konania: Black Box

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.