Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
KONFERENCIA

REŠTART SLOVENSKEJ EKONOMIKY

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Koronakríza sa nevyhla ani Slovensku. Zastavenie výrobných procesov, hromadné prepúšťanie, zatvorenie prevádzok a celkové spomalenie ekonomiky poznačilo prosperitu podnikateľov, veľkých korporácií, ale aj bežného človeka. Vynárajú sa otázky, kedy sa koronakríza skončí? Aké následky bude mať na ekonomiku štátu? Ako bude naša ekonomika vyzerať s odstupom času? Aké formy pomoci poskytne štát či Európska únia? Budeme sa vedieť pripraviť na krízy podobných rozmerov, ktoré môžu prísť? Na tieto otázky a mnohé iné sa pokúsia odpovedať hostia konferencie Reštart slovenskej ekonomiky – online summit.

Konferencia bude interaktívna. Do diskusie je možné sa zapojiť prostredníctvom aplikácie Sli.do a položiť otázku spíkrom priamo do štúdia počas živého prenosu.
 

Program

10.00 Oficiálne otvorenie
10.10 Diskusia
- Bude možné stlmiť dosah krízy na ekonomiku Slovenska? Aké sú ďalšie plány novej vlády? Lex korona: ekonomická pomoc podnikateľom, aká je skutočnosť?
- Ako sa bude vyvíjať ekonomická budúcnosť Slovenska po koronakríze v horizonte 6 mesiacov, roka alebo 5 rokov? Je výhodné aplikovať model kurzarbeit pre slovenskú ekonomiku a hospodárstvo?
- Pomoc zo strany Európskej únie. Balík opatrení v oblasti bankovníctva a plán obnovy priemyslu. Opatrenia pred možnou krízou v budúcnosti. Je možné sa pripraviť na krízu podobného rozmeru?
11.15 Otázky a odpovede naživo 
cez platformu Sli.do

Potvrdení spíkri
Rastislav Machunka – viceprezident AZZZ SR

Webová stránka!


Vstupenky: Ticketportal

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.