Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

KLUB NÁDEJ V UMENÍ

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Klub je pokračovaním vzdelávania 50 plus, ktoré začalo v rámci projektu programu ERASMUS+, vznikol ako prirodzené vyústenie pilotného vzdelávacieho cyklu Nádej v umení. Klub sa venuje neformálnemu vzdelávaniu dospelých na poli umenia. Na jednotlivých stretnutiach sa zoznamujú s rozličnými umeleckými smermi, technikami a lektormi. Špecifikami tohto typu vzdelávania sú autenticita, flexibilita a interaktivita, zachovaná počas celého procesu. Členky klubu majú vždy dostatočný priestor na interakciu a praktické skúšanie všetkého, čo im je predstavené v úvodnej časti stretnutia.

Po 3 rokoch existencie sa predstavujú členky klubu samostatnou výstavou, kde návštevníci knižnice môžu vidieť ich práce. Od rôznych výtvarných techník až po tvorbu drobných ozdobných predmetov.

Výstava v pobočke VKJB na Terase potrvá od 26. februára do 30. marca 2020 a prístupná bude v pracovných dňoch vo výpožičných časoch.

www.vkjb.sk
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.