Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KURZ

JOGA PRE TEHOTNÉ S BalancYoga

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Joga pre tehotné je jemné cvičenie jogy, ktoré pomáha tehotným ženám cítiť sa lepšie, pripraviť sa na pôrod a spojiť sa so svojím bábätkom. Naučí ťa uvolniť napätie a stres a poskytne ti miesto pokoja a relaxácie.

Joga pre tehotné zahŕňa bezpečné pohyby and jogove pózy (asány) prispôsobené pre tehotenstvo, zamerané na naťahovanie, tónovanie a posilňovanie svalov a častí tela, a zmierňovanie fyzického a psychického nepohodlia. Využíva jednoduché dychové techniky, ktoré pomáhaju uvolniť telo aj myseľ počas tehotenstva, a budú ťa viesť počas pôrodu. Každá hodina je ukončená hlbokou relaxáciou, Yoga Nidra.

Jóga pre tehotné je vhodná od 12 týždnov tehotenstva a otvorená všetkým levelom – pre tie ktoré jógu nikdy nevyskúšali aj skúsené jogínky.

Cena: 5 eur. Miesta sú limitované - maximálny počet 12.
Rezervuj si miesto na https://forms.gle/Sorw1gj8HaaDpcc48

Viac info na 0949174809.

O inštruktorke
Volám sa Veronika a venujem sa jóge viac ako 12 rokov, počas ktorých som praktizovala rôzne štýly - Hatha, Sivananda, Restorative a Kundalini jógu a učila som sa pod vedením učiteľov v Londýne, Nepále a Indii.

V januári 2016 som absolvovala učiteľský kurz Hatha jógy v Nepále pod vedením Dr. Chintamani Gauram, akreditovaný Yoga Alliance v Austrálii aj v Spojených Štátoch a nostrifikovaný Slovenskou Asociáciou Jógy. Následne som začala učiť jogu v Košiciach.

V marci 2017 som absolvovala kurz Sitaram jógy pre tehotné a popôrodné obdobie s Umou Dinsmore-Tuli & Lisou White v Londýne, akreditovaný The Independent Yoga Network, UK.

Vo februári 2019 som sa stala mamou malému Mateovi. Počas celého tehotenstva som praktizovala jogu, ktorá mi pomohla užiť si tehotenstvo v dobrom fyzickom aj psychickom stave. Veľmi rada budem viesť aj teba a tvoje bábätko v brušku, aby ste prežili tehotenstvo v rovnováhe :)

FB: Balanc yoga 

FACEBOOK EVENT 
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.