Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

HRAMELOT V KLUBE

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Herné stretnutia v KLUBE na NOVO! Hráčske štúdio HRAMELOT vás pozýva na večer plný hier. Budete mať možnosť zoznámiť sa so základmi legendárneho herného systému Dungeons & Dragons. Zároveň bude k dispozícií Nintendo Switch a rôzne stolové hry.

Poznáte spojenie RPG - ROLE PLAYING GAMES (hry na hrdinov)?
Dungeons & Dragons je prvým systémom, ktorý dokázal sprostredkovať zážitky z fantazijných svetov širšiemu publiku. Vo svete, kde neexistovali premakané herné mašiny, kde jedinou grafickou kartou bola naša fantázia, kde ak ste si chceli zahrať, MUSELI ste sa naozaj osobne stretnúť so svojimi spoluhráčmi... Kde JEDINÉ potrebné bolo doniesť si ceruzku, papier a kocky. Do TÝCHTO končín sa spolu vydáme.

Budete si môcť vytvoriť aj nakresliť svoj herný charakter, vybrať si povolanie v magickom svete mocných kúziel a nebezpečných monštier, vyskúšať svoje schopnosti v boji a možno aj začať svoje najväčšie dobrodružstvo!

K dispozícii bude profesionálny rozprávač (dungeon master) a premotivovaný character artist vám pomôžu preniesť vaše postavy do reality. Takisto budete mať možnosť zneužiť všetky oficiálne D&D manuály (5 th Edition) a hory kociek.

Stačí Vám doniesť si odhodlanie a stať sa konečne hrdinom!

FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.