Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KURZ

HATHA JOGA S BalancYoga

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Jedinečné hodiny hatha jógy, ktoré kombinujú tradičné systémy jógy s individuálnym prístupom, tak aby hodiny boli prístupné, bezpečné a osožné pre každého - jógových začiatočníkov aj pokročilých.

Pravidelné cvičenie jogy umožňuje cítiť sa lepšie a zdravšie, fyzicky aj psychicky, a nájsť rovnováhu mysle a tela. BalancYoga hodiny hatha jogy zahŕňajú asány (jógové pózy), Yoga Nidru (hlbokú relaxáciu) a pranayam (dychové cvičenia) pre dosiahnutie zdravšieho tela a vnútornej harmónie.

V preklade Hatha znamená ‘harmónia slnka a mesiaca’ – teda vyrovnávanie yin a yang energií, tela a mysle.

Hatha joga ti pomôže zlepšiť vytrvalosť, zvýšiť ohybnosť tela ako aj posilniť a vybudovať svalstvo. Pozitívne stimuluje telesné systémy, najmä pohybový, dýchací, nervový, srdcovo-cievny a tráviaci a upokojuje myseľ. Zlepšuje imunitu a pozitívne myslenie. Pomôže ti nájsť pokoj a vnútornú rovnváhu.

Pravidelné 90-minútové hodiny každý utorok vo VAWA Centre v Kulturparku v Košiciach v čase od 18:15 do 19:45, pod vedením Veroniky, ktorá študovala jógu v Nepále, Indii a Londýne.

Cena 6.50 EUR.
Permanentka na 5 vstupov (platnosť max. 3 mesiace od zakúpenia) je v hodnote 30 EUR. Príspevok je možné uhradiť v hotovosti na hodine.

>> Prihláška <<

FB: Balanc yoga 

FACEBOOK EVENT

Viac info na 0949174809.

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.