Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
FESTIVAL

FESTIVAL KÁVA ČAJ ČOKOLÁDA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

 ‼️ DÔLEŽITÝ OZNAM ‼️ 

Milí priatelia, sme nútení vás informovať o povinnosti presunúť Festival Káva Čaj Čokoláda Košice 2020 na náhradný termín v mesiaci MÁJ. Vzniknutá situácia nás nesmierne mrzí, zdravie ľudí je však najdôležitejšie. Sme presvedčení o tom že rozumiete dôvodom týchto zmien, naši vystavovatelia, partneri a odborníci z Festivalu sa na vás tešia na najväčšej Kávovej, Čajovej a Čokoládovej udalosti roka v Košiciach. Presný termín konania festivalu zverejníme čoskoro. Dávajte si na seba pozor, tešíme sa na vás už v MÁJI v KASÁRNE/KULTURPARK.Najväčší festival KÁVY, ČAJU A ČOKOLÁDY sa vracia do Košíc.


Interiér KASÁRNE/KULTURPARK v Košiciach sa opäť na dva dni zmení na najväčšiu kávovú, čokoládovú a čajovú udalosť roka. Prenikavá vôňa výberovej kávy, okúzlujúca aróma exotických čajov a nezameniteľná chuť poctivej čokolády sa bude v Košiciach vznášať 27 — 28 marca 2020.

Nechajte sa uniesť chuťou najkvalitnejších káv z domácich a zahraničných pražiarní, podlahnite s nami čaru remeselných cukroviniek a pohlaďte svoje zmysly čistou chuťou kvalitných čajov. Na festivale si okrem iného môžete spraviť radosť množstvom remeselných výrobkov, dizajnérskych kúskov, literatúrou ale aj umením.

Náš celodenný sprievodný program vás prevedie novými trendami, tradičnými postupmi, alternatívnymi metódami a bohatou kultúrou. Pripravujeme pre vás diskusie, prednášky, súťaže, workshopy, cestovateľské kiná, hudbu a mnoho ďaľšieho.

Prídite s nami spoznať najlepších baristov, pražiarov, chocolatierov, či teatendrov. Venujte tieto dva dni sebe, objavte nové chute, relaxujte a zabávajte sa. Tešíme sa na vás 27. a 28. marca od 9:00 do 20:00 v budove Kasární / Kulturpark na Kukučínovej 2 v Košiciach.

Vstupenky online na 
tootoot.fm.

FACEBOOK EVENT

www.facebook.com/KavaCajCokoladawww.kavacajcokolada.sk


KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.