Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
DOBROČINNÁ AKCIA

DO ÚTULKU BUSOM ZADARMO

25.08.2019 , Nedeľa

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Pomôžte útulkáčom, odvezte sa k nim busom

Autobusová linka č. 21 bude premávať do konca prázdnin, do nedele 1. septembra 2019.

Bezplatný ranný spoj do útulku v Haniske odchádza denne zo Staničného námestia o 8.45 hod., popoludňajší spätný spoj odchádza od útulku denne o 14:15 hod. Bezplatná preprava je určená pre dobrovoľníkov, ktorí sa chcú zapojiť do skrášlenia prostredia v útulku alebo pomôcť v ich aktivitách. Nárok na bezplatnú prepravu budú mať držitelia dobrovoľníckeho preukazu, ktorý dostanú na základe registrácie priamo v útulku v Haniske. Nárok na bezplatnú prepravu majú dospelí, deti aj ich sprievodcovia.

Autobusová linka č. 21 premáva na trase Staničné námestie – Námestie osloboditeľov – SOŠ automobilová – Perešská – Útulok a zastavuje na všetkých zastávkach na trase.

FACEBOOK EVENT


DOBA TRVANIA:  OD STREDY 10.07. 2019 DO 01.09. 2019
AUTOBUS BUDE JAZDIŤ KAŽDÝ DEŇ PO-NE
AUTOBUS ČÍSLO: 21

CENA LÍSTKA: ZADARMO PRE DOBROVOĽNÍKOV
 

 ODCHOD Z MESTA 
Staničné námestie - 8:45
Jakabov palác - 8:46
Nám. osloboditeľov - 8:48
Krajský súd - 8:51
SOŠ automobilová - 8:54
Moldavská, OC - 8:56
OC Optima - 8:57
Útulok pre zvieratá - 9:07
----------------------
 ODCHOD Z ÚTULKU 
Útulok pre zvieratá - 14:15
Moldavská, OC - 14:27
SOŠ automobilová - 14:29
Krajský súd - 14:31
Dom umenia - 14:33
Nám. osloboditeľov - 14:35
Senný trh - 14:36
Staničné námestie - 14:37

TEŠÍME SA NA VÁS VŠETKÝCH V NAŠOM ÚTULKU
ℹDeti do 15 rokov, len v sprievode dospelej osoby.

VEĽKÉ ĎAKUJEME Mesto Košice a vedeniu Dopravný podnik mesta Košice, a.s. a v neposlednom rade nášmu skvelému Ďoďkovi , vážime si Vašu ústretovosť a pomoc ❤

https://www.dpmk.sk/aktuality/2019/linkou-21-do-utulku…

MIESTO A DÁTUM KONANIA
25.08. Nedeľa, , Akcie v Košiciach, Košice,
26.08. Pondelok, , Akcie v Košiciach, Košice,
27.08. Utorok, , Akcie v Košiciach, Košice,
28.08. Streda, , Akcie v Košiciach, Košice,
29.08. Štvrtok, , Akcie v Košiciach, Košice,
Všetky termíny >>
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.