Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

BANÍCKY ŠACHTÁG 2020

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Slávnosť prijímania študentov Oddelenia montánnych vied do baníckeho stavu skokom cez kožený flek.

Tak čas veľmi rýchlo beží a my sa už všetci znovu tešíme na blížiaci sa 3. ročník nášho veľmi úspešného BANÍCKEHO ŠACHTÁGU (https://www.facebook.com/events/270300403936840/ ), ktorý je organizovaný pre študentov nášho Oddelenia montánnych vied (študijné programy BaG, TBaT, TNPP, ZPBT) a je spojený s prijímaním študentov do baníckeho stavu skokom cez kožený ošliador.

Vlani a predvlani sa táto akcia konaná v duchu baníckych tradícií veľmi vydarila, čo môžete vidieť aj na fotoalbumoch z tejto akcie: (https://www.facebook.com/pg/montannevedy/photos/?tab=album&album_id=1632003023544748&__tn__=-UK-R) ,

(https://www.facebook.com/pg/montannevedy/photos/?tab=album&album_id=2097089887036057) .

Účasť prisľúbil aj náš pán dekan s vedením fakulty, členovia pedagogického zboru nášho oddelenia, ale aj zástupcovia z praxe, ktorí nám výraznou mierou pomáhajú aj s financovaním akcie. Oficiálnu časť prijímania študentov do baníckeho stavu a "Študentského baníckeho spolku" bude viesť z barborských slávností a minulých ročníkov Baníckeho Šachtágu osvedčená zostava. Veríme, že sa znova skvelo zabavíme a na študentov čakajú znovu aj naozaj veľmi zaujímave ceny v tombole.

FACEBOOK EVENT


KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.