Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

30 ROKOV ARTFORA - DOBRODRUŽSTVA MYSLENIA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, v spolupráci s kníhkupectvom Artforum Košice vás srdečne pozývajú na otvorenie výstavy najlepších knižných titulov vydavateľstva Artforum s názvom „30 rokov Artfora - dobrodružstva myslenia“.

Vernisáž sa bude konať 12. marca 2020 o 16:00 v priestoroch centrálnej požičovne na Hviezdoslavovej ul. 5. Súčasťou otvorenia bude aj predstavenie vydavateľstva Artforum, jeho histórie a doteraz vydaných kníh, ako aj vyhlásenie súťaže na sociálnej sieti. Výsledky súťaže, v rámci ktorej budete môcť vyhrať zaujímavé knihy, budú zverejnené počas finisáže výstavy 20. apríla o 16:30.

Vydavateľstvo Artforum vzniklo v roku 2007 keď sa pár ľudí rozhodlo, že chcú niečo spraviť s tým, že na pultoch kníhkupectiev chýbajú zaujímavé a dôležité knihy. V súčasnosti disponuje takmer 100 titulmi kníh, medzi nimi sú aj detské knihy, pár titulov non-fiction, niekoľko zbierok poézie a samozrejme svetová či slovenská próza. Vydáva knihy pre rozmýšľajúcich ľudí, ktoré ich sprevádzajú na ich cestách najväčšieho dobrodružstva – dobrodružstva myslenia. Vydavateľstvo sídli na Kozej ulici v Bratislave.

www.vkjb.sk


KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.