Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KONCERT

KALI DOVI DOPO TOUR 2019

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Kali DOVI DOPO TOUR 2019.

Táto TOUR bude obsahovať exkluzívnych len 6 koncertov na Slovensku a  5 koncertov v Českej republike  

Vyzerá to tak, že prišlo na Kaliho slová. Raper sa totiž doposiaľ už niekoľkokrát vyjadril o konci svojej karéry, v rámci ktorej vraj už dosiahol vrchol, a preto je podľa neho na čase odísť. Fanúšikovia však stále dúfali, že si to ešte rozmyslí. Novinka Je čas je ale dôkazom, že to Kali myslí vážne.

“Nevieš si predstaviť, ako ťažko sa mi píše tento text. Keď mi idú hlavou všetky tie koncerty. Tie chvíle strávene s mojimi na cestách. Tá emócia sa vracia späť, keď plný dom kričí naše meno. Keď pozriem na svojich chalanov a každý ukáže na svoju ruku. Na husiu kožu z toho, čo sa v tých kluboch a na tých festivaloch deje. Je to tak silný pocit, že viac už bude len narodenie mojej dcéry..,” takto sa prihovára na začiatku skladby Je čas Kali fanúšikom. Pri slovách, z ktorých cítiť smútok, určite nejednému z nich stisne srdce, dokonca možno vyjde i slza.

Ďakujem za tie roky…

Žiaľ, nedávno vydaný album Dovi Dopo, na ktorom nájdete aj nostalgickú novinku, bude Kaliho zrejme na dlhšiu dobu posledným, keďže sa raper poctivo pripravuje na rolu otca a všetok svoj čas a energiu chce venovať najmä rodine. Bez rozlúčky by to však nešlo, a preto je táto skladba venovaná každému, kto pri raperovi počas jeho kariéry stál. “Ďakujem za tie roky, ktoré mohol som stráviť s vami. Veľakrát by som vrátil čas. Ale nejde to vrátiť, nejde to vrátiť, čo bolo v nás. Ďakujem za tie roky, ktoré ste pri nás stáli . Ďakujem všetkým za tú jazdu všetkých jázd. A za 5 minút slávy, ktorú ste nám dali, ale už je ten čas…,” spieva jeden z najpopulárnejších slovenských hudobných interpretov v zrejme najdojímavejšom songu jeho kariéry.Kali DOVI DOPO TOUR 2019.

Chceli by sme ti predstaviť miesta, kde sa môžeš tešiť na túto skvelú show ktorú si pre teba Kali pripravil (Slovenská časť) : 

MIESTO A DÁTUM KONANIA
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.