Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
FESTIVAL

FESTIVAL NA ZÁMKU 2019

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Už prvý ročník tohto podujatia dokázal, že vo Zvolene môžu vystupovať umelci z popredných priečok v rebríčku obľúbenosti. Preto ani druhý ročník festivalu latku rozhodne neznížil. Po skvelých vystúpeniach Davida Kollera, Mira Žbirku a dalších skvelých interpretov z prvého ročníka, prichádzajú tento rok na zvolenský Festival na zámku umelci ako IMT SMILEJana Kirschner, Korben Dallas či Dorota Nvotová.

Tešiť sa môžete na plnohodnotné koncerty, dĺžkou aj predvedenou show, tak ako ste na to zvyknutí pri návšteve samostatných koncertov týchto interpretov. Ich vystúpenia budú v plnej dĺžke aby tak uspokojili požiadavky aj tých najnáročnejších návštevníkov, ktorí si chcú užit koncert práve toho svojho obľúbenca. Zámok poskytuje skvelý komfort oproti klasickým vystúpeniam na festivaloch, ktoré sú na holej lúke. K dispozícii bude pestrá gastrozóna so sedením a bohatá ponuka z ktorej si vyberie naozaj každý! V neposlednom rade naberajú koncerty v historickom prostredí úplne iný rozmer. Historická kulisa zámockého nádvoria dotvára dokonalú atmosféru. K dispozícii je vstupné na konkrétny deň, alebo permanentka na celý festival.

 ℹ️INFO 
Kedy: 19. - 20. júl 2019
Kde: Nádvorie, Zvolenský zámok
Kto:

  • PIATOK: Pančuchy Eleny Hríbovej, ZVA 12-28 Band, Korben Dallas, Jana Kirschner
  • SOBOTA: Girls From The Moon, Dorota Nvotová - More, IMT Smile
Presný časový harmonogram festivalu nájdete v tlačovej správe...

Kontakt: festival@promusic.sk

Vstupenky v predaji v sieti Ticketlive.sk, online prostredníctvom webu www.ticketlive.sk, alebo v partnerských kamenných predajniach, ktorých zoznam nájdete na https://www.ticketlive.sk/sk/salepoint?EUR

Parkovanie:
Pre domácich je najjednoduchšie prísť na zámok verejnou dopravou, keďže sa festival koná priamo v centre a v okolí je hneď niekoľko zastávok MHD, ale aj blízka železničná či autobusová stanica (na pešo na 5-7 minút)

Pre autá je k dispozícii veľké záchytné parkovisko priamo pod zámkom, alebo je možné využiť, síce platené, ale veľmi blízke parkovisko hotela Poľana.

FACEBOOK EVENT

MIESTO A DÁTUM KONANIA
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.