Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.

Pridať akciu

Zverejnite BEZPLATNE Vami organizované podujatie na kamdomesta.sk (napr.: divadelné predstavenia, koncert, festival, prednášku, workshop, ...)
Podujatie je možné priradiť do miest, ktoré sú na portáli aktívne. Údaje 
prechádzajú pred uverejnením kontrolou redakcie, ktorá si vyhradzuje právo na ich nezverejnenie. Po schválení bude podujtaie zverejnené najneskôr do 48 hodín.


Ak sme Vám pomohli s propagáciou Vášho podujatia, uvítame zverejnenie nášho loga ako mediálneho partnera v rámci Vašej propagačnej kampane. Naše logo na stiahnutie nájdete TUV prípade, že Váš program neviete zaradiť alebo sa vyskytne iný problém s vyplnením formulára, kontaktujte nás na web@kamdomesta.sk

Používajte prosím diakritiku.
Údaje označené hviezdičkou sú povinné.

Údaje o akcii
hod. min
Akceptované formáty: JPG, JPEG, PNG
Maximálna veľkosť 3MB.
V prípade, že máte k dispozícii obrázok v inom formáte,
napr. PDF, je nutné ho konvertovať na akceptované
formáty. Inak nebude spracovaný a akcia bude zverejnená
bez obrázka.
Chcem zverejniť podujatie bez obrázka
Kontaktné údaje
Vaše kontaktné údaje nebudú uverejnené, slúžia iba pre interné účely redakcie a pre vzájomný kontakt

Všeobecné obchodné podmienky

Všeobecné ustanovenia.
Spoločnosť enter design, s.r.o je vlastníkom a prevádzkovateľom internetového portálu kamdomesta.sk (ďalej ako „Prevádzkovateľ“) a je oprávnená na tomto portáli poskytovať reklamný priestor na propagáciu kultúrnych a spoločenských podujatí organizovaných alebo propagovaných Objednávateľom. Objednávateľom (ďalej len „Objednávateľ“) je fyzická alebo právnická osoba, ktorá kultúrne alebo spoločenské podujatie organizuje alebo je oprávnená na jeho propagáciu.

Zadávanie údajov
Zadávanie údajov Objednávateľa sa vykonáva prostredníctvom vyplneného formulára a potvrdením Všeobecných obchodných podmienok. Propagácia podujatia zaregistrovaného Objednávateľom je na portáli zo strany Prevádzkovateľa bezplatné.

Zodpovednosť objednávateľa
Objednávateľ preberá plnú zodpovednosť za uvedené údaje vyplneného formulára. Zároveň nesie plnú zodpovednosť za prípadne škody spôsobené Prevádzkovateľovi, príp. tretím osobám, ktoré budú spôsobené uvedením nepravdivých údajov, ktoré Objednávateľ uvedie do formulára.

Súhlas so šírením údajov
Vyplnením formulára Objednávateľom a jeho následným potvrdením dáva Objednávateľ súhlas na šírenie uvedených údajov prostredníctvom internetu a potvrdzuje, že uvedené údaje sú pravdivé a že ním propagované podujatie sa reálne uskutoční. Zároveň potvrdzuje, že neporušuje práva žiadneho iného právneho subjektu. V prípade nepravdivosti údajov poskytnutých Objednávateľom je Objednávateľ zodpovedný za všetky následky z toho vyplývajúce.

Práva dodávateľa
Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo odmietnuť zverejnenie údajov uvedených Objednávateľom, ak je vyplnený registračný formulár Objednávateľa neúplný alebo uviedol Objednávateľ nepravdivé alebo zavádzajúce údaje, ktoré boli Prevádzkovateľom zistené.

Záverečné ustanovenia
Objednávateľ dáva týmto súhlas na spracovanie, sprístupnenie a zverejnenie svojich osobných údajov podľa zákona 122/2013
 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Tieto Všeobecné podmienky sú platné od 01.01.2006.

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.