'); }
Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.

Pridať akciu

Na tomto mieste máte možnosť  B E Z P L A T N E  pridávať Vami organizované akcie a podujatia z oblasti kultúrneho a spoločenského života a športu (napr.: divadelné predstavenia, koncerty, festivaly, prednášky, spoločenské akcie, atď).

Podujatia môžete pridávať do miest, ktoré sú aktívne na kamdomesta.sk. Pridané podujatia 
prechádzajú pred uverejnením kontrolou redakcie, ktorá si vyhradzuje právo na ich nezverejnenie. Ak je akcia schválená redakciou, uverejnená bude najneskôr do 48 hodín.

PS: 
Ak sme Vám pomohli s propagáciou Vášho podujatia, uvítame zverejnenie nášho loga ako mediálneho partnera v rámci Vašej propagačnej kampane (logo na stiahnutie TU)

Používajte prosím diakritiku.
Údaje označené hviezdičkou sú povinné.


V prípade, že Váš program neviete zaradiť alebo sa vyskytne iný problém s vyplnením formulára, kontaktujte nás na web@kamdomesta.sk
Údaje o akcii
Kategória *
Názov *
Dátum začiatku *
Čas hod. min. *
Dátum ukončenia
Miesto konania *
Ulica *
Mesto *
Popis akcie
Používajte diakritiku!
*
Obrázok k akcii *
Akceptované formáty: JPG, JPEG, PNG
Maximálna veľkosť 3MB.
V prípade, že máte k dispozícii obrázok v inom formáte,
napr. PDF, je nutné ho konvertovať na akceptované
formáty. Inak nebude spracovaný a akcia bude zverejnená
bez obrázka.
Chcem zverejniť podujatie bez obrázka
Kontaktné údaje
Meno *
Priezvisko *
Telefón *
E-mail *
Vaše kontaktné údaje nebudú uverejnené, slúžia iba pre interné účely redakcie a pre vzájomný kontakt
Opíšte kód z obrázku *

Súhlasím so Všeobecnými obchodnými podmienkami

Všeobecné obchodné podmienky

Všeobecné ustanovenia.
Spoločnosť enter design, s.r.o je vlastníkom a prevádzkovateľom internetového portálu kamdomesta.sk (ďalej ako „Prevádzkovateľ“) a je oprávnená na tomto portáli poskytovať reklamný priestor na propagáciu kultúrnych a spoločenských podujatí organizovaných alebo propagovaných Objednávateľom. Objednávateľom (ďalej len „Objednávateľ“) je fyzická alebo právnická osoba, ktorá kultúrne alebo spoločenské podujatie organizuje alebo je oprávnená na jeho propagáciu.

Zadávanie údajov
Zadávanie údajov Objednávateľa sa vykonáva prostredníctvom vyplneného formulára a potvrdením Všeobecných obchodných podmienok. Propagácia podujatia zaregistrovaného Objednávateľom je na portáli zo strany Prevádzkovateľa bezplatné.

Zodpovednosť objednávateľa
Objednávateľ preberá plnú zodpovednosť za uvedené údaje vyplneného formulára. Zároveň nesie plnú zodpovednosť za prípadne škody spôsobené Prevádzkovateľovi, príp. tretím osobám, ktoré budú spôsobené uvedením nepravdivých údajov, ktoré Objednávateľ uvedie do formulára.

Súhlas so šírením údajov
Vyplnením formulára Objednávateľom a jeho následným potvrdením dáva Objednávateľ súhlas na šírenie uvedených údajov prostredníctvom internetu a potvrdzuje, že uvedené údaje sú pravdivé a že ním propagované podujatie sa reálne uskutoční. Zároveň potvrdzuje, že neporušuje práva žiadneho iného právneho subjektu. V prípade nepravdivosti údajov poskytnutých Objednávateľom je Objednávateľ zodpovedný za všetky následky z toho vyplývajúce.

Práva dodávateľa
Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo odmietnuť zverejnenie údajov uvedených Objednávateľom, ak je vyplnený registračný formulár Objednávateľa neúplný alebo uviedol Objednávateľ nepravdivé alebo zavádzajúce údaje, ktoré boli Prevádzkovateľom zistené.

Záverečné ustanovenia
Objednávateľ dáva týmto súhlas na spracovanie, sprístupnenie a zverejnenie svojich osobných údajov podľa zákona 122/2013
 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Tieto Všeobecné podmienky sú platné od 01.01.2006.

Vyhľadaj podujatie
Súťaž
 

webdesign © bart.sk
Prístupové meno
Heslo
Zabudol som heslo
Chcem sa zaregistrovať
Email