Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KONCERT

DISCOKONCERT BONEY M.

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
+ Zdieľať akciu Kúpiť lístok

O UDALOSTI

Boney M opäť na Slovensku!

Milovníci preverených hitov, skvelej zábavy a tancovačky si opäť prídu na svoje! Do Bratislavy po dvoch rokoch zavíta zoskupenie Boney M pod vedením Sheily Bonnick.

Najväčšia zábava v Bratislave sa uskutoční už 16. júna 2017 v Ateliéri Babylon. Rovnako, ako v roku 2015, kedy bol koncert beznádejne vypredaný, aj teraz bude spojený s diskotékou na nestarnúce hity. Rovnako, ako pri poslednom Boney M koncerte bude diskotéka prebiehať nielen pred, ale aj pokračovať po koncerte plnom hitov jedného z najlegendárnejších zoskupení.“Koncerty na Slovensku si vždy užívame,” povedala Sheila Bonnick, frontmanka formácie, “Vždy boli plné fanúšikov a ten posledný v HANT aréne bol jednoznačne najlepším zážitkom. Nápad spojiť koncert a diskotéku bol jedinečný a na fanúšikoch bolo od začiatku cítiť, že si to prišli užiť a naplno sa zabaviť.” Sheila, ktorá momentálne žije v Londýne, navyše so smiechom dodala, že okrem fanúšikov a koncertnej atmosféry jej na Slovensku imponuje krásna krajina a chutné jedlo.

Lístky na diskokoncert sú už v predaji, a to v troch kategóriách - na státie, sedenie a VIP. VIP vstupenka zahŕňa vlastný VIP vchod, vlastný VIP sektor na sedenie, welcome drink, ľahké občerstvenie a CD s podpisom. Cena lístkov je odstupňovaná, preto ak chcete skvelú zábavu za čo najlepšiu cenu, určite si lístok kúpte medzi prvými!

Lístky si môžete zakúpiť online na PREDPREDAJ.sk, ale aj vo vybraných centrách predajní Telekom či partnerských centrách, zoznam ktorých nájdete tu: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/stranka/predajne-miesta/

Všetky aktuálne informácie o koncerte ako aj to správne naladenie sa naň nájdete na jeho oficiálnej Facebook fan page: http://bit.ly/2neO8tv

MIESTO A DÁTUM KONANIA
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.