Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
FESTIVAL

HOREHRONSKÉ MECHECHE 2019

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Jeho úlohou je skĺbiť krásy horehronskej prírody, bohatého folklórneho odkazu so súčasnou slovenskou i zahraničnou pop – rockovou kultúrou, s vyzdvihnutím regionálnych špecifík oblasti a ich predstavením verejnosti. Koncept podujatia je nastavený a prijateľný pre všetky vekové kategórie, s dôrazom na rodinné vyžitie.

Druhý ročník bude pozostávať z hlavného programového miesta, ktorým bude amfiteáter v Heľpe, kde počas dvoch dní vystúpi viac ako 20 umeleckých formácií zo Slovenska i zahraničia. Rozhodli sme sa každoročne dať podujatiu nejakú tému, tentokrát bude MeCheChe aj oslavou prvého významného festivalu a jeho 50. výročia – WOODSTOCKU. Poobedňajšie vystúpenia budú obsadené zdatnými regionálnymi formáciami a tiež kapelami z kempu Rockovej maturity, večerné pódium zas bude patriť známym slovenským umelcom pop-rockového zamerania. Príležitosť dostane aj horehronský folklór, kde vedieme silný dialóg o jeho zakomponovaní do deja podujatia.

Najdôležitejším sprievodným podujatím bude kemp Rockovej maturity, kde sa zídu mladý muzikanti z celého Slovenska a budú pre nich pripravené workshopy o hudbe so zdatnými inštruktormi / tvorba hudby, legislatíva - autorský zákon, Soza, marketing hudby /, ale aj zábavné športové disciplíny či športové turnaje. Niektorí z nich sa predstavia aj v rámci programu. Rocková maturita je jedinečný súťažný a zároveň hudobno-zábavný projekt, ktorého prvoradou úlohou je mapovať aktuálne dianie na amatérskej pop-rockovej hudobnej scéne, identifikovať a podporiť zaujímavé hudobné projekty a zoskupenia z celého Slovenska.

Viac na www.mecheche.net

FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.