Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PREHLIADKA

TAJOMSTVÁ UMENIA: ALBÍN BRUNOVSKÝ

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

V rámci cyklu TAJOMSTVÁ UMENIA pre seniorov sa na vás opäť tešíme v Galérii mesta Bratislavy, ktorá je za istých hygienických podmienok znovu otvorená verejnosti. Konkrétne bezpečnostné opatrenia prijímame aj pri tomto podujatí. Stredy sme dočasne zamenili za pondelky, kedy je galéria pre verejnosť zatvorená. Odborný výklad k výstave prebehne na nádvorí Mirbachovho paláca GMB pre limitovaný počet prihlásených seniorov s určenými miestami na sedenie (v prípade dažďa bude výklad na 3. poschodí Mirbachovho paláca). Výklad s lektorom potrvá 45 minút, potom sa účastníci už individuálne presunú do výstavných priestorov, kde bude náš personál pomáhať usmerňovať bezpečný pohyb v sálach. Na stretnutie je potrebná rezervácia na jeden z ponúkaných štyroch termínov. Podľa toho, ako sa nám jednotlivé termíny naplnia, budeme každého prihláseného kontaktovať a potvrdzovať termín, prípadne ponúkať náhradný. 


Tešíme sa na vás!

• • • • •

pondelok 25. máj 2020 | 14:00
pondelok 25. máj 2020 | 15:00
pondelok 1. jún 2020 | 14:00
pondelok 1. jún 2020 | 15:00

seniori
TAJOMSTVÁ UMENIA: ALBÍN BRUNOVSKÝ
Mirbachov palác, Františkánske námestie 11

V roku 1969 začal Albín Brunovský maľovať na perzský orech sériu diel, ktoré boli pôvodne určené pre Hotel Bôrik v Bratislave. V práci pokračoval až do konca života, celkom vytvoril okolo 120 diel. Výstavu umelcových malieb na dreve v kurátorskej koncepcii Ivana Jančára vám predstaví lektor Vladislav Malast. 
Vstupné: 1,50 €, rezervácia potrebná.


Krátke video s kurátorom Ivanom Jančárom na výstave Albín Brunovský – Maľby na dreve si môžete pozrieť TU. 
 
Ďalšie videá (k barokovej expozícii, ku grafickým kabinetom) ako aj iné zaujímavé materiály pripravené pre vás nájdete TU.
 
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.