Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PREDNÁŠKA

SVET V KAVIARNI - PACIFICKÁ HREBEŇOVKA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Filip Valúch


Rodený Bratislavčan a celoživotný športovec / 13 rokov robil bojové športy, karate a krav magu / neskôr počas štúdia na VŠ kimono zavesil na vešiak do skrine a začal tráviť čoraz viac a viac času na horách, v lete, v zime, naľahko i naťažko, poväčšine s foťákom v ruke. Posledných 5 rokov sa mu svet točil najmä okolo štúdia psychológie a kopcov. Po štúdiu odišiel do sveta venovať sa sebe a svojim väčším cestovateľským plánom a challengom.


Najskôr 8 mesiacov žil, pracoval a cestoval na Novom Zélande, odkiaľ sa potom presunul do Južnej Ameriky a strávil ešte asi 3 a pol mesiaca v Patagonii a v Peru. Všetko sólo, všetko v horách, s jedným 105 litrovým Ospreyom, ktorý bol naplnený až do posledného kúsku! Po Južnej Amerike prišla na rad Amerika Severná, resp. PCT, kde napokon na samotnom traili strávil 136 dní. Od 40°C+ v púšti až do -25°C v severných Kaskádach v severnom Washgintone. Vyhýbajúc sa štrkáčom a škorpiónom a utekajúc pred pumami!


S kamarátom na VŠ si zvykol kedysi hovoriť, že my mladí sa máme veľmi dobre, pretože "môžeme všetko a nemusíme nič". A je iba na nás, čo si z toho kto vezme, naši také možnosti nemali. Či už sú to možnosti cestovania, štúdia alebo práce v zahraničí tak je to pecka a Filip sa snažil na maximum využiť všetky takéto možnosti!


>>> SOCIAL:

FB: Filip Valúch

IG: filip_valuch

EMAIL / v prípade otázok: valuchf@gmail.com

________________________________

28.1. 2019 (utorok)

Dĺžka podujatia: 19.00 - 21:00 hod.

>>> VSTUP OTVÁRAME o 18:30 hod. Buďťe prosím presní.

Sedenie je voľné a na vstupe sa stačí preukázať lístkom v mobile. ĎAKUJEME.


POZOR! Počet lístkov je limitovaný! 🔥

Lístky v predpredaji / ONLINE: 5€ / http://bit.ly/PACIFICKAHREBENOVKA

Lístky na mieste: 8€ (v prípade, že budú ešte voľné miesta) = Cena na mieste platí rovnako pre ZŤP, dôchodcov aj študentov.


Partneri podujatia: Lab.cafe / Letenky za babku / Nábytok A Bývanie / Infoglobe.sk / kamdomesta / CITYLIFE.SK / ZDRAVIE.sk / Sanding / Slido Slovensko / kukninato.sk / HIKING.SK / Dafson


Tešíme sa na Vašu účasť!

TEAM Lab.cafe

FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.