Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KURZ

SPOZNAJTE ARGENTÍNSKE TANGO

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Pozvánka na seminár Spoznajte argentínske tango s tanečnými ukážkami, minikurzom jeho základov a diskusiou s jeho tanečníkmi, pripravenú špecializovanou tanečnou školou Tango Abrazo.


Účasť je bezplatná a k ničomu nezaväzujúca. Nie je potrebné sa vopred registrovať. Je lepšie prísť v pároch, nie však nutné. Ak si chcete tango aj vyskúšať, prineste si bežnú spoločenskú alebo tanečnú obuv a voľnejšie oblečenie. Po skončení (po 20:00 hod.) sa na rovnakom mieste koná tanečný večer argentínskeho tanga pre pokročilejších.


Dátum: sobota 22. 02. 2020, 19:00 – 20:00

Adresa: Hotel Crowne Plaza Bratislava, Hodžovo nám. 2

Viac informácií: www.abrazo.sk


Argentínske tango je unikátna voľnočasová aktivita, ktorej sa venuje stále viac ľudí v mnohých krajinách sveta. Pravé argentínske tango vôbec nie je založené na preafektovaných, teatrálne vášnivých a prudkých pohyboch. Tango v skutočnosti vedie tanečných partnerov k pozornému vnímaniu a k hlboko úprimnej, vzájomne rešpektujúcej komunikácii bez slov. Tango prináša radosť zo spoločne zladeného pohybu a tvorivej improvizácie v harmónii s hudbou a jej emóciami. Ľuďom, ktorí vyskúšali a zažili podstatu tanga, zmenilo život.

FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.