Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
UDALOSŤ

PR/ AQUAPARK SENEC

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Vychutnajte si leto plné zážitkov v Senci.

Ak milujete vodu v akejkoľvek podobe, láka vás letné osvieženie a veľa vodnej zábavy, vaša cesta by toto leto určite mala smerovať do AQUAPARKU Senec, 5 minút od diaľnice D1 (výjazd križovatka Blatné), len 20 km od Bratislavy.
 


Zdroj: AQUAPARK SENEC

Nájdete ho na okraji známeho a medzi dovolenkármi veľmi populárneho slovenského letoviska Slnečných jazier.

Je nepodstatné, či ste plavec, milovník opaľovania alebo si chcete len s rodinou užívať spoločnú atmosféru pohody pri vode. V 7 plnohodnotných bazénoch, s teplotou vody od 27 do 38 °C, si príde na svoje každý. Vo viacerých bazénoch nájdete masážne lavice, vodné trysky, vodné gejzíry, protiprúdy alebo vodné dáždniky.

Zažite kúsok exotiky – nechajte sa vo veľkom kolese unášať prúdom vody na “lenivej rieke” lemujúcej bar na ostrove alebo si priamo v bare doprajte osvieženie miešanými nápojmi. Novinka tohto leta je nová „chill out“ zóna s nádychom prímorskej atmosféry, kde si letnú pohodu dokonale užijete s proseccom v ruke.Zdroj: AQUAPARK SENEC

Hladina adrenalínu vám bude určite stúpať na 4 tobogánoch a 6 šmýkačkach s vlastnými dojazdovými bazénmi. Ich náročnosť je odstupňovaná podľa vašich skúseností a aj odvahy. Najdlhší tobogán meria 104 metrov, štart má vo výške 12 metrov a má časomieru, tak ak si trúfate, môžete si dať rodinné preteky, kto bude mať najrýchlejšiu jazdu. Pre tých naozaj odvážnych je určená atrakcia „lievik“. Tu sa Vám pulz zaručene zvýši.

Väščina všetkých atrakcií je dostupná aj pre deti. Pre tých úplne najmenších je detský taliansky bazén vonku aj vo vnútri. Toto leto je na novinky pre deti naozaj bohaté – okrem toho, že deti do 6 rokov majú vstup zdarma, zabaviť sa môžu na úplne novej vonkajšej preliezke v tvare lode alebo si môžu otestovať svoju zručnosť v preliezaní po plávajúcej prekážkovej dráhe. Zabaviť sa môžu aj s animátormi počas diskotéky v bazéne alebo si zasúťažiť o voľné vstupenky na ďalšiu návštevu.Zdroj: AQUAPARK SENEC

Hlad a smäd zaženiete v zrekonštruovanej reštaurácii na poschodí v bazénovej hale s letnou terasou. Ponuka je naozaj bohatá – od modernej európskej kuchyne, polievok až po čerstvé šaláty. Vybrať si môžete aj v niektorom z vonkajších bufetov, kde nájdete grilované dobroty a domáce burgre. Pokiaľ máte maškrtný jazýček, zastavte sa v sladkom bufete na domáce palacinky alebo ovocný šalát.

Popri kúpaní a leňošení sa mnohým žiada si aj zašportovať. Svoje telo môžete rozhýbať vo vode – 2× za deň je na programe aquagym. Na pieskovom ihrisku v zadnej časti areálu si môžete zahrať plážový volejbal alebo kúsok vedľa minifutbal na trávniku. Lopty sa dajú požičať bezplatne. Ak si chcete dopriať saunu alebo aj masáž, wellness je otvorené denne od 16 do 21 hod.

Letná sezóna je v plnom prúde až do 6. septembra. Viac sa dočítate na www.aquaparksenec.sk.

Zdroj: YouTube.com
(PR) ZdrojDnes24.sk

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.