Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PRE DETI

MMB ONLINE - STOP NUDE / POVEDAČKY ZMÚZEA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Ahoj kamarátky a kamaráti, aj ja prežívam v týchto dňoch s vami ľuďmi ťažké chvíle. Na nás mačky vraj strašný vírus neútočí.Viete ako si ho predstavujem? Ako zlého draka z rozprávky, ktorý sa svojimi hlavami zavŕta a nechce sa dať vyhnať. A tie hlavy sa množia a množia hlavne vtedy, keď je veľa ľudí nakope. Preto radšej oželiem osobné stretnutia s vami v Ateliéri Múzeum má budúcnosť. Rozhodla som sa ísť s dobou. Idem online.

Úspešný cyklus Ako sa hrali naši... nahrádzam vyhlásením Stop nude - múzeum online. Pozývam vás na internetový program Povedačky z múzea, ktorý môžete sledovať z vašich izbičiek, doma v bezpečí. Vaša mačka Malvína!
 
Milé kamarátky, milí kamaráti
, prihovárame sa vám aj my dve - Martinka a Bea. Pre priateľov Ateliéru, mačky Malvíny, ale aj tých, ktorí sa radi hrajú, prichádzame virtuálne na návštevu k vám domov s cyklom Povedačky z múzea.  Budeme sa spolu hrať a spomínať ako sa hrali naši rodičia, starí rodičia. Pripravíme pre vás príbehy hračiek z depozitára a  s nami si navyše vyrobíte vlastnoručne papierové hračky. Veríme, že zabavia vás aj vašich súrodencov. Rodičia s vami budú spolupracovať a tešiť sa, aké majú šikovné deti.

Od 20. 3. 2020 vám každý piatok Bea napíše príbeh hračky z depozitára a Martinka vám pripraví návod na papierovú hračku. Spolu s mačkou Malvínou sa na naše stretnutia tešíme. A keď sa už budete hrať, tak si popritom môžete vypočuť napríklad aj pesničky našich kamarátov z Paci pac. 

Každý piatok nový príbeh a hračka. Viac info tu...


KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.