Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
FESTIVAL

KULTÚRNE LETO V RUŽINOVE 2020

Bratislava, DK Ružinov
09.08.2020 , Nedeľa

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Tohtoročné Kultúrne leto v Ružinove so sebou prinesie okrem bohatého filmového programu pod holým nebom v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere a Ružinovských komunitných jarmokov aj bezplatné meditačné cvičenia Yogy s Fredym Ayisim, chôdzu so špeciálnymi chodeckými paličkami Nordic walking či Tai-či pre seniorov v Parku A. Hlinku.

Kultúrne leto si pre Ružinovčanov pripravila mestská časť v spolupráci s Cultus Ružinov, Ružinovským športovým klubom a s Kinom Nostalgia. Všetky podujatia v rámci Kultúrneho leta v Ružinove sú zadarmo.

Letné kino v Ružinove v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere má každý rok úspech. Tento rok doplnili organizátori filmový program o art kino filmy, ktoré si nájdu svoju obľubu u náročnejších divákov. Návštevníci sa teda môžu tešiť na novú dávku filmov počas tohto leta a to každý utorok a nedeľu o 21:00 hod. Prvé tohtoročné premietanie 5. júla prinesie art film Bolesť a sláva v hlavnej úlohe Antonio Banderas.

Ružinovčania si môžu počas leta spoločne zacvičiť. Každý pondelok, stredu a piatok sa koná špeciálna chôdza pre seniorov pod názvom Nordic Walking, stretnutie cvičiacich bude pred DK Ružinov o 8:50 hod. Pre skôr narodených je počas letných prázdnin pripravené Tai-či, zdravotné cvičenie pre seniorov, ktoré bude vždy v stredu od 13:00 do 14:00 hod. v Parku A. Hlinku. Obľúbená Yoga a meditácia s Fredym Ayisim sa bude konať každú nedeľu od 18:00 do 19:30 hod. v Parku A. Hlinku.

V rámci kultúrneho leta v Ružinove sa návštevníci môžu tešiť aj na sériu podujatí, ktorú otvorí už 9. júla Ružinovský komunitný jarmok v Prievoze a 6. augusta na Trnávke, na ktorom ružinovský remeselníci odprezentujú svoje vlastnoručné výrobky. Tradičné korčuliarske podujatie Bratislava - inline sa aj tento rok bude konať v Parku A. Hlinku a to 17. júla. Záver programu Kultúrneho leta v Ružinove uzavrie 30. augusta Ružinovská opekačka pred DK Ružinov.

Viac informácií ako aj podrobný program Letného kina v Ružinove nájdete na cultusruzinov.sk a na Facebooku Cultus Ružinov.

FB: https://bit.ly/2BgkUYy
WEB: https://bit.ly/3dKuvUs
PROGRAM: https://bit.ly/2BUnVOc
EN:
The cultural summer in Ružinov will last from 5 July to 30 August. Every Monday, Wednesday and Friday (8:50) there is a special senior walk for Nordic Walking. Every Tuesday and Sunday (21:00), films will be shown at the Amphitheater at Strkovecka Lake. Wednesday (13:00) will include a Tai Chi exercise for seniors in Park A. Hlinka. The free Yoga meditation exercises with Fredy Ayisi will be held every Sunday (18:00) at the A. Hlinka Park.

Visitors can also look forward to a series of events that will be opened on July 9 by the Ružinovský komunitný jarmok in Prievoz. The conclusion of the Cultural Summer program in Ružinov will be concluded by Ružinovská opekačka on 30 August before DK Ružinov.

All events within the Cultural Summer in Ružinov are free of charge.
MIESTO A DÁTUM KONANIA
09.08. Nedeľa, , DK Ružinov, Ružinovská 28, Bratislava,
10.08. Pondelok, , DK Ružinov, Ružinovská 28, Bratislava,
11.08. Utorok, , DK Ružinov, Ružinovská 28, Bratislava,
12.08. Streda, , DK Ružinov, Ružinovská 28, Bratislava,
14.08. Piatok, , DK Ružinov, Ružinovská 28, Bratislava,
Všetky termíny >>
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.