Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
PRE DETI

MMB ONLINE - STOP NUDE / POVEDAČKY ZMÚZEA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Ahoj kamarátky a kamaráti, aj ja prežívam v týchto dňoch s vami ľuďmi ťažké chvíle. Na nás mačky vraj strašný vírus neútočí.Viete ako si ho predstavujem? Ako zlého draka z rozprávky, ktorý sa svojimi hlavami zavŕta a nechce sa dať vyhnať. A tie hlavy sa množia a množia hlavne vtedy, keď je veľa ľudí nakope. Preto radšej oželiem osobné stretnutia s vami v Ateliéri Múzeum má budúcnosť. Rozhodla som sa ísť s dobou. Idem online.

Úspešný cyklus Ako sa hrali naši... nahrádzam vyhlásením Stop nude - múzeum online. Pozývam vás na internetový program Povedačky z múzea, ktorý môžete sledovať z vašich izbičiek, doma v bezpečí. Vaša mačka Malvína!
 
Milé kamarátky, milí kamaráti
, prihovárame sa vám aj my dve - Martinka a Bea. Pre priateľov Ateliéru, mačky Malvíny, ale aj tých, ktorí sa radi hrajú, prichádzame virtuálne na návštevu k vám domov s cyklom Povedačky z múzea.  Budeme sa spolu hrať a spomínať ako sa hrali naši rodičia, starí rodičia. Pripravíme pre vás príbehy hračiek z depozitára a  s nami si navyše vyrobíte vlastnoručne papierové hračky. Veríme, že zabavia vás aj vašich súrodencov. Rodičia s vami budú spolupracovať a tešiť sa, aké majú šikovné deti.

Od 20. 3. 2020 vám každý piatok Bea napíše príbeh hračky z depozitára a Martinka vám pripraví návod na papierovú hračku. Spolu s mačkou Malvínou sa na naše stretnutia tešíme. A keď sa už budete hrať, tak si popritom môžete vypočuť napríklad aj pesničky našich kamarátov z Paci pac. 

Každý piatok nový príbeh a hračka. Viac info tu...


ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.