Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
Kino Lumière (Bývalé Charlie centrum)

Kino Lumière (Bývalé Charlie centrum)

Špitálska 4
811 08 Bratislava
Slovensko

Telefón: +421 917 105 855
E-mail: kinolumiere@sfu.sk

http://www.kino-lumiere.sk/

Galéria

O nás

VSTUPNÉ

http://www.kino-lumiere.sk/klient-863/kino-241/stranka-11844

REZERVÁCIE VSTUPENIEK

tel.: +421 917 105 855 (pokladňa; vo večerných hodinách)
Viac informácií nájdete na:
Kino Lumière:http://www.kino-lumiere.sk/
FB profil: https://www.facebook.com/kinolumiere?fref=ts

• Pokladňa kina je otvorená denne 30 minút pred začiatkom prvého predstavenia.
• Pokladňa sa zatvára desať minút po začatí posledného predstavenia dňa.
• Pokladňa je spravidla otvorená minimálne v čase 18.00 - 20.00.

PROGRAM

Kým sa tancuje /And Then We Danced/
FILM
19.10.Sobota, 14:10
Drama, Švédsko / Gruzie, 2019, 105 min
SKLENENÁ IZBA /The Glass room/
FILM
19.10.Sobota, 14:20
CZE, SVK, 2019, dráma, 104 min., MP-12
WEBSTEROVCI 2 – ZO ŽIVOTA PAVÚKOV
FILM
19.10.Sobota, 14:40
SR/Poľ., 2019, animovaný, rodinný, 66 min., 2D, slov. ver., MP
SPITFIRE /Spitfire: The Plane That Saved the World/
FILM
19.10.Sobota, 16:10
GBR, 2018, dokumentárny, 99 min., MP-12
G kraťasy | FFi 2019
FILM
19.10.Sobota, 16:20
G kraťasy | FFi 2019; rôzni, 2018, verzie: OR,ST,AT, jazyky: eng, fra, heb, por
McQUEEN /McQueen/
FILM
19.10.Sobota, 16:30
VB, 2018, dokumentárny, 111 min.
NA TENKOM ĽADE /Zen in the Ice Rift/
FILM
19.10.Sobota, 16:40
Drama, Itálie, 2018, 87 min
OUTSIDER /Voksne mennesker/
FILM
19.10.Sobota, 18:20

Dánsko/Island, 2005, dráma, 106 minút

CHVENIE /Temblores/
FILM
19.10.Sobota, 18:30
Guatemala/Franc./Lux., 2018, dráma, 107 min.
Portrét ženy v plameňoch /Portrait of a Lady on Fire/
FILM
19.10.Sobota, 18:40
Drama / Historický, Francie, 2019, 120 min
DLHOVLASÉ NOCI /Those Long Haired Nights/
FILM
19.10.Sobota, 19:00
Drama, Filipíny, 2017, 72 min
PARAZIT /Gisaengchung/
FILM
19.10.Sobota, 20:30
J. Kórea, 2019, dráma, komédia, thriller, 132 min.
LINGUA FRANCA /Lingua Franca/
FILM
19.10.Sobota, 20:45
Drama, USA / Filipíny, 2019, 90 min
TAKÉ KRÁSNE ŠATY /In Fabric/
FILM
19.10.Sobota, 20:50

VB, 2018, horor, komédia, mysteriózny, 118 min.

MATTHIAS A MAXIME /Matthias a Maxime/
FILM
19.10.Sobota, 21:00
Drama, Kanada, 2019, 119 min
PSIE POPOLUDNIE /Dog Day Afternoon/
FILM
20.10.Nedeľa, 14:00
Drama / Krimi / Thriller / Životopisný, USA, 1975, 125 min
FAVORITKA /Favourite, the/
FILM
20.10.Nedeľa, 14:10
USA, GBR, IRL, 2018, dráma, historický, životopisný, 119 min., MP-15
HLUCHÉ DNI /Hluché dni/
FILM
20.10.Nedeľa, 14:20
Slovensko, 2019, dokumentárny, dráma, 80 min.
UKRADNUTÝ ŠTÁT /Ukradnutý štát/
FILM
20.10.Nedeľa, 14:30
CZE, SVK, 2019, dokument, 75 min., MP-15
PARAZIT /Gisaengchung/
FILM
20.10.Nedeľa, 15:55
J. Kórea, 2019, dráma, komédia, thriller, 132 min.
NECH JE SVETLO /Budiž světlo/
FILM
20.10.Nedeľa, 16:10
Slovensko/Česko, 2019, dráma, 93 min.
T kraťasy | FFi 2019
FILM
20.10.Nedeľa, 16:20
T kraťasy | FFi 2019; rôzni, 2018, verzie: OR,ST,AT, jazyky: deu, eng
TAKÉ OBYČAJNÉ LETO /An Almost Ordinary Summer/
FILM
20.10.Nedeľa, 16:30
Komedie, Itálie, 2019, 100 min
DAŽDIVÝ DEŇ V NEW YORKU /A Rainy Day in New York/
FILM
20.10.Nedeľa, 18:10
USA, 2019, komédia, 92 min., MP-12
VESNIČKO MÁ STŘEDISKOVÁ /My Sweet Little Village/
FILM
20.10.Nedeľa, 18:20
Komedie, Československo, 1985, 98 min
GENESIS /Genesis/
FILM
20.10.Nedeľa, 18:30
Drama, Kanada, 2018, 130 min
BILLIE A EMMA /Billie a Emma/
FILM
20.10.Nedeľa, 18:40
Romantický, Filipíny, 2018, 100 min
SVETOZÁR STRAČINA /Svetozár Stračina/
FILM
20.10.Nedeľa, 20:20
SVK, 2019, dokumentárny, 68 min., MP-12
ZRODENÁ PRE KRÁSU /Born Beautiful/
FILM
20.10.Nedeľa, 20:30
Komedie, Filipíny, 2019
Portrét ženy v plameňoch /Portrait of a Lady on Fire/
FILM
20.10.Nedeľa, 20:50
Drama / Historický, Francie, 2019, 120 min
CHLAPEC /Boy/
FILM
20.10.Nedeľa, 21:10
Drama / Romantický, Filipíny, 2009, 80 min
INTOLERANCIA /Intolerance: Love's Struggle Through the Ages/
FILM
21.10.Pondelok, 18:00

USA, 1916, dráma, historický, romantický, 163 min.

NUREJEV /Nureyev/
FILM
21.10.Pondelok, 18:10
Dokumentární, Velká Británie, 2018, 100 min
ZÁHRADA /Záhrada/
FILM
21.10.Pondelok, 18:20

Slovensko/Česko/Franc., 1995, komédia, poetický, 99 min.

A DÝCHAJTE POKOJNE /And Breathe normally/
FILM
21.10.Pondelok, 18:30
BEL, ISL, SWE, 2018, dráma, 116 min., MP-15
Z milosti božej /Velká Británie By the Grace of God/
FILM
21.10.Pondelok, 20:20
Drama, Francie / Belgie, 2019, 137 min
PRAŽSKÉ ORGIE /Pražské orgie/
FILM
21.10.Pondelok, 20:30
CZE, 2018, dráma, triler, 112 min., MP-15
REMINGTON A KLIATBA TEPLÝCH ZOMBÍKOV /Remington and the Curse of the Zombadings/
FILM
21.10.Pondelok, 20:45
Komedie / Horor, Filipíny, 2011, 96 min
SKUTOK SA STAL /Skutok sa stal/
FILM
22.10.Utorok, 10:00
CZE, SVK, 2019, dokumentárny, 82 min., MP-12
Adrenalin Film Festival 2019
FESTIVAL
22.10.Utorok, 18:00
Romance (Level 1); 2019, verzie: OR,ST, jazyky: eng
UKRADNUTÝ ŠTÁT /Ukradnutý štát/
FILM
22.10.Utorok, 18:10
CZE, SVK, 2019, dokument, 75 min., MP-15
ZEM SPIEVA /The Earth Sings/
FILM
22.10.Utorok, 18:20
Dokumentární, Československo, 1933, 63 min
DAŽDIVÝ DEŇ V NEW YORKU /A Rainy Day in New York/
FILM
22.10.Utorok, 18:30
USA, 2019, komédia, 92 min., MP-12
BATASTORIES /BATAstories/
FILM
22.10.Utorok, 19:40
CZE, FRA, 2018, dokument, 105 min., MP-12
Adrenalin Film Festival 2019
FILM
22.10.Utorok, 20:00
Return to Earth; 2019, verzie: OR, jazyky: eng, slk
PRAŽSKÉ ORGIE /Pražské orgie/
FILM
22.10.Utorok, 20:20
CZE, 2018, dráma, triler, 112 min., MP-15
JOKER /Joker/
FILM
22.10.Utorok, 20:30
USA, 2019, dráma, krimi, triler, 122 min., MP-15
STRATENÝ DOMOV /Stratený domov/
FILM
22.10.Utorok, 21:10
Slovensko, 2019, Dokumentárny, 70 min.
UKRADNUTÝ ŠTÁT /Ukradnutý štát/
FILM
23.10.Streda, 10:00
CZE, SVK, 2019, dokument, 75 min., MP-15
UKRADNUTÝ ŠTÁT /Ukradnutý štát/
FILM
23.10.Streda, 16:30
CZE, SVK, 2019, dokument, 75 min., MP-15
PRAŽSKÉ ORGIE /Pražské orgie/
FILM
23.10.Streda, 17:30
CZE, 2018, dráma, triler, 112 min., MP-15
ŠTEFÁNIKOVE VLNY /Štefánikove vlny/
FILM
23.10.Streda, 18:00
Štefánikove vlny; Mike Satori, (Michal Vasilko Kele), 2019, verzie: OR,AT, jazyky: slk
LA GOMERA /La Gomera/
FILM
23.10.Streda, 18:10

Rum./Franc./Nem., 2019, komédia, 97 min.

GÉNIUS /Génius/
FILM
23.10.Streda, 18:20

Československo, 1969, dráma, 80 min.

JOKER /Joker/
FILM
23.10.Streda, 19:45
USA, 2019, dráma, krimi, triler, 122 min., MP-15
Adrenalin Film Festival 2019
FILM
23.10.Streda, 20:00
Shelter; 2019, verzie: OR,AT, jazyky: eng, slk
STRATENÝ DOMOV /Stratený domov/
FILM
23.10.Streda, 20:10
Slovensko, 2019, Dokumentárny, 70 min.
PARAZIT /Gisaengchung/
FILM
23.10.Streda, 20:20
J. Kórea, 2019, dráma, komédia, thriller, 132 min.
Strihnime si!
FILM
24.10.Štvrtok, 17:00
TvorBA 2019; rôzni, 2019, verzie: SV, jazyky: slk
Adrenalin Film Festival 2019
FILM
24.10.Štvrtok, 17:30
Winterland; 2019, verzie: OR,ST, jazyky: eng
POSLEDNÁ ARISTOKRATKA - LADIES CLUB /Poslední aristokratka/
FILM
24.10.Štvrtok, 17:40
CZE, SVK, 2019, komédia, 110 min., MP-12
NECH VOJDE TEN PRAVÝ /Låt den rätte komma in/
FILM
24.10.Štvrtok, 18:20

Švédsko, 2008, dráma, horor, romantický, 114 minút, MN

LIYANA /Liyana/
FILM
24.10.Štvrtok, 19:30
USA, 2017, animovaný, 77 min., MP-12
BEZSTAROSTNÁ JAZDA /Easy Rider/
FILM
24.10.Štvrtok, 20:00

 USA, 1969, road movie, dráma, krimi, 95 min.

Biele objatie + prednáška Lavínová prevencia
FILM
24.10.Štvrtok, 20:00
Biele objatie; Braňo Molnár,Peter Magát, 2015, verzie: OR, jazyky: slk
PRÍPAD BARNABÁŠ KOS /Prípad Barnabáš Kos/
FILM
24.10.Štvrtok, 20:40

Československo, 1964, komédia, dráma, 90 min.

SKUTOK SA STAL /Skutok sa stal/
FILM
25.10.Piatok, 16:20
CZE, SVK, 2019, dokumentárny, 82 min., MP-12
DAŽDIVÝ DEŇ V NEW YORKU /A Rainy Day in New York/
FILM
25.10.Piatok, 16:20
USA, 2019, komédia, 92 min., MP-12
PRAŽSKÉ ORGIE /Pražské orgie/
FILM
25.10.Piatok, 16:30
CZE, 2018, dráma, triler, 112 min., MP-15
PRÍPAD BARNABÁŠ KOS /Prípad Barnabáš Kos/
FILM
25.10.Piatok, 16:40

Československo, 1964, komédia, dráma, 90 min.

THE FLORIDA PROJECT /The Florida Project/
FILM
25.10.Piatok, 18:20
USA, 2017, dráma, 111 min.
Othello (1986)
FILM
25.10.Piatok, 18:30
Drama / Hudební, Itálie / USA, 1986, 125 min
LIYANA /Liyana/
FILM
25.10.Piatok, 18:40
USA, 2017, animovaný, 77 min., MP-12
PARAZIT /Gisaengchung/
FILM
25.10.Piatok, 20:10
J. Kórea, 2019, dráma, komédia, thriller, 132 min.
JOKER /Joker/
FILM
25.10.Piatok, 20:30
USA, 2019, dráma, krimi, triler, 122 min., MP-15
BATASTORIES /BATAstories/
FILM
25.10.Piatok, 20:45
CZE, FRA, 2018, dokument, 105 min., MP-12
UKRADNUTÝ ŠTÁT /Ukradnutý štát/
FILM
25.10.Piatok, 21:00
CZE, SVK, 2019, dokument, 75 min., MP-15
UKRADNUTÝ ŠTÁT /Ukradnutý štát/
FILM
26.10.Sobota, 11:00
CZE, SVK, 2019, dokument, 75 min., MP-15
WEBSTEROVCI 2 – ZO ŽIVOTA PAVÚKOV
FILM
26.10.Sobota, 11:10
SR/Poľ., 2019, animovaný, rodinný, 66 min., 2D, slov. ver., MP
PARAZIT /Gisaengchung/
FILM
26.10.Sobota, 11:20
J. Kórea, 2019, dráma, komédia, thriller, 132 min.
FLORENCINO KNÍHKUPECTVO /The Bookshop/
FILM
26.10.Sobota, 11:30
GBR, ESP, DEU, dráma, 113 min., MP-12
SVETOZÁR STRAČINA /Svetozár Stračina/
FILM
26.10.Sobota, 13:20
SVK, 2019, dokumentárny, 68 min., MP-12
PRÍPAD BARNABÁŠ KOS /Prípad Barnabáš Kos/
FILM
26.10.Sobota, 13:30

Československo, 1964, komédia, dráma, 90 min.

OVEČKA SHAUN VO FILME: FARMAGEDDON /Shaun the Sheep Movie: Farmageddon/
FILM
26.10.Sobota, 13:40
USA, FRA, GBR, 2019, animovaný, 87 min., MP
DAŽDIVÝ DEŇ V NEW YORKU /A Rainy Day in New York/
FILM
26.10.Sobota, 14:00
USA, 2019, komédia, 92 min., MP-12
HLUCHÉ DNI /Hluché dni/
FILM
26.10.Sobota, 15:00
Slovensko, 2019, dokumentárny, dráma, 80 min.
LIYANA /Liyana/
FILM
26.10.Sobota, 15:30
USA, 2017, animovaný, 77 min., MP-12
POSLEDNÁ ARISTOKRATKA - LADIES CLUB /Poslední aristokratka/
FILM
26.10.Sobota, 16:00
CZE, SVK, 2019, komédia, 110 min., MP-12
JIŘÍ SUCHÝ /Jiří Suchý - Lehce s životem se prát/
FILM
26.10.Sobota, 16:10
CZE, 2019, dokumentárny, 102 min., MP-12
BATASTORIES /BATAstories/
FILM
26.10.Sobota, 16:40
CZE, FRA, 2018, dokument, 105 min., MP-12
PRAŽSKÉ ORGIE /Pražské orgie/
FILM
26.10.Sobota, 17:15
CZE, 2018, dráma, triler, 112 min., MP-15
UKRADNUTÝ ŠTÁT /Ukradnutý štát/
FILM
26.10.Sobota, 18:10
CZE, SVK, 2019, dokument, 75 min., MP-15
ANJEL MILOSRDENSTVA
FILM
26.10.Sobota, 18:20
Miloslav Luther ▪ 1993 ▪ OV (slov.) + AT ▪ 95´ MP 12
PARAZIT /Gisaengchung/
FILM
26.10.Sobota, 18:30
J. Kórea, 2019, dráma, komédia, thriller, 132 min.
POMAĽOVANÉ VTÁČA /Nabarvené ptáče/
FILM
26.10.Sobota, 19:30
CZE, SVK, UKR, 2019, dráma, 169 min., prístupnosť 18
JOKER /Joker/
FILM
26.10.Sobota, 20:00
USA, 2019, dráma, krimi, triler, 122 min., MP-15
STRATENÝ DOMOV /Stratený domov/
FILM
26.10.Sobota, 20:10
Slovensko, 2019, Dokumentárny, 70 min.
DAŽDIVÝ DEŇ V NEW YORKU /A Rainy Day in New York/
FILM
27.10.Nedeľa, 14:10
USA, 2019, komédia, 92 min., MP-12
JIŘÍ SUCHÝ /Jiří Suchý - Lehce s životem se prát/
FILM
27.10.Nedeľa, 14:30
CZE, 2019, dokumentárny, 102 min., MP-12
OVEČKA SHAUN VO FILME: FARMAGEDDON /Shaun the Sheep Movie: Farmageddon/
FILM
27.10.Nedeľa, 15:00
USA, FRA, GBR, 2019, animovaný, 87 min., MP
POSLEDNÁ ARISTOKRATKA - LADIES CLUB /Poslední aristokratka/
FILM
27.10.Nedeľa, 16:00
CZE, SVK, 2019, komédia, 110 min., MP-12
BATASTORIES /BATAstories/
FILM
27.10.Nedeľa, 16:40
CZE, FRA, 2018, dokument, 105 min., MP-12
LIYANA /Liyana/
FILM
27.10.Nedeľa, 17:00
USA, 2017, animovaný, 77 min., MP-12
FLORENCINO KNÍHKUPECTVO /The Bookshop/
FILM
27.10.Nedeľa, 18:00
GBR, ESP, DEU, dráma, 113 min., MP-12
UKRADNUTÝ ŠTÁT /Ukradnutý štát/
FILM
27.10.Nedeľa, 18:10
CZE, SVK, 2019, dokument, 75 min., MP-15
ĽALIE POĽNÉ /Ľalie poľné/
FILM
27.10.Nedeľa, 18:20
Československo, 1972, dráma, 78 min.
PRAŽSKÉ ORGIE /Pražské orgie/
FILM
27.10.Nedeľa, 18:50
CZE, 2018, dráma, triler, 112 min., MP-15
PARAZIT /Gisaengchung/
FILM
27.10.Nedeľa, 20:00
J. Kórea, 2019, dráma, komédia, thriller, 132 min.
PRÍPAD BARNABÁŠ KOS /Prípad Barnabáš Kos/
FILM
27.10.Nedeľa, 20:15

Československo, 1964, komédia, dráma, 90 min.

CHVENIE /Temblores/
FILM
27.10.Nedeľa, 20:30
Guatemala/Franc./Lux., 2018, dráma, 107 min.
POSLEDNÁ ARISTOKRATKA - LADIES CLUB /Poslední aristokratka/
FILM
28.10.Pondelok, 17:30
CZE, SVK, 2019, komédia, 110 min., MP-12
PRAŽSKÉ ORGIE /Pražské orgie/
FILM
28.10.Pondelok, 18:00
CZE, 2018, dráma, triler, 112 min., MP-15
LIYANA /Liyana/
FILM
28.10.Pondelok, 18:10
USA, 2017, animovaný, 77 min., MP-12
POMAĽOVANÉ VTÁČA /Nabarvené ptáče/
FILM
28.10.Pondelok, 19:40
CZE, SVK, UKR, 2019, dráma, 169 min., prístupnosť 18
LA GOMERA /La Gomera/
FILM
28.10.Pondelok, 19:50

Rum./Franc./Nem., 2019, komédia, 97 min.

PRAŽSKÉ ORGIE /Pražské orgie/
FILM
29.10.Utorok, 10:00
CZE, 2018, dráma, triler, 112 min., MP-15
UKRADNUTÝ ŠTÁT /Ukradnutý štát/
FILM
29.10.Utorok, 17:00
CZE, SVK, 2019, dokument, 75 min., MP-15
PARAZIT /Gisaengchung/
FILM
29.10.Utorok, 17:50
J. Kórea, 2019, dráma, komédia, thriller, 132 min.
HLUCHÉ DNI /Hluché dni/
FILM
29.10.Utorok, 18:10
Slovensko, 2019, dokumentárny, dráma, 80 min.
LIYANA /Liyana/
FILM
29.10.Utorok, 18:30
USA, 2017, animovaný, 77 min., MP-12
BATASTORIES /BATAstories/
FILM
29.10.Utorok, 19:50
CZE, FRA, 2018, dokument, 105 min., MP-12
PRAŽSKÉ ORGIE /Pražské orgie/
FILM
29.10.Utorok, 20:10
CZE, 2018, dráma, triler, 112 min., MP-15
JOKER /Joker/
FILM
29.10.Utorok, 20:20
USA, 2019, dráma, krimi, triler, 122 min., MP-15
STRATENÝ DOMOV /Stratený domov/
FILM
29.10.Utorok, 21:15
Slovensko, 2019, Dokumentárny, 70 min.
POSLEDNÁ ARISTOKRATKA - LADIES CLUB /Poslední aristokratka/
FILM
30.10.Streda, 10:00
CZE, SVK, 2019, komédia, 110 min., MP-12
POSLEDNÁ ARISTOKRATKA - LADIES CLUB /Poslední aristokratka/
FILM
30.10.Streda, 17:00
CZE, SVK, 2019, komédia, 110 min., MP-12
LIYANA /Liyana/
FILM
30.10.Streda, 17:45
USA, 2017, animovaný, 77 min., MP-12
UKRADNUTÝ ŠTÁT /Ukradnutý štát/
FILM
30.10.Streda, 18:10
CZE, SVK, 2019, dokument, 75 min., MP-15
PARAZIT /Gisaengchung/
FILM
30.10.Streda, 20:00
J. Kórea, 2019, dráma, komédia, thriller, 132 min.
PRÍPAD BARNABÁŠ KOS /Prípad Barnabáš Kos/
FILM
30.10.Streda, 20:10

Československo, 1964, komédia, dráma, 90 min.

LIYANA /Liyana/
FILM
31.10.Štvrtok, 18:30
USA, 2017, animovaný, 77 min., MP-12
PARAZIT /Gisaengchung/
FILM
31.10.Štvrtok, 20:20
J. Kórea, 2019, dráma, komédia, thriller, 132 min.
LA GOMERA /La Gomera/
FILM
31.10.Štvrtok, 20:30

Rum./Franc./Nem., 2019, komédia, 97 min.

Kino Lumière (Bývalé Charlie centrum)
Špitálska 4, 811 08 Bratislava
Telefón: +421 917 105 855
Email:

http://www.kino-lumiere.sk/
qr
Elektronická vizitka
Ako funguje?

Zaradenie v kategórii

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.