Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM

Aperol Spritz letné kino

Pribinova 8, nábrežie pri Eurovea Galleria
Bratislava


www.aperolspritzkino.sk

Galéria

O nás

Každú stredu na filmových vlnách s AperolSpritz kinom pri Dunaji
 
Už po druhý raz zavíta v polovici júna na Slovensko AperolSpritz letné kino a ponúkne zdarma množstvo zábavy všetkým, ktorí musia zostať v centre Bratislavy, no zároveň chcú zažiť prázdninovú náladu talianskeho letoviska.
 
Po vlaňajšom úspechu letného kina AperolSpritz na Hviezdoslavovom námestí sa tento rok presunie bližšie k Dunaju, na nábrežie pri nákupnom centre Eurovea Galleria.
 
Príležitosť vychutnať si taliansku filmovú klasiku a taliansky kultový drink tak opäť dostanú aj Slováci. Štyri týždne za sebou si každú stredu od 19.30 hod. romanticky pod holým nebom vychutnáme zážitky s príchuťou južanského temperamentu.
 
„Okrem jedinečnej atmosféry talianskych filmov, prinášame aj unikátnu chuť v podobe najobľúbenejšieho talianskeho drinku AperolSpritz. Zaujme nielen farbou zapadajúceho slnka, ale predovšetkým svojou osviežujúcou horko-sladkou chuťou. Vďaka nízkemu obsahu alkoholu je na leto ako stvorený,“uviedla brand manažérka značky Aperol pre Českú a Slovenskú republiku Eva Zakálová. Ako dodala, obľuba Aperolu u Slovákov rastie, v roku 2014 dokonca zaznamenal distribútor, spoločnosť Rémy Cointreau, medzi ročný nárast predaja tejto značky až o 127,4 %.
 
AperolSpritz letné kino prinesie snímky ako Do Ríma s láskou (17. júna), ktorej režisérom je fenomenálny Woody Allen, pre veľký úspech zopakuje vlaňajšiu snímku Veľká nádhera (24. júna), či uvedie Felliniho klasiku 8 ½ (1. júla), ktorá poteší nielen filmových fajnšmekrov, ale aj ostatných návštevníkov, ktorí sa prídu zabaviť s priateľmi a ochutnať pravú taliansku atmosféru. Prehliadku filmov uzatvorí snímka Kupec benátsky (8. júla), ktorou sa premietanie letného kina AperolSpritz pre tento rok ukončí.

Vstup je zdarma, zapožičanie deky u barmanov za poplatok.
 
Viac informácií nájdete na www.aperolspritzkino.sk
 
Aperol Spritz letné kino
Pribinova 8, nábrežie pri Eurovea Galleria, Bratislava

www.aperolspritzkino.sk
qr
Elektronická vizitka
Ako funguje?

Zaradenie v kategórii

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.