Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
VÝSTAVA

VÝSTAVA OBRAZOV ŽENSKOSŤ GABRIELA KREPSOVÁ

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

ImunoVital Centrum Bratislava, ag. AMYMON a Saror si Vás dovoľujú pozvať na výstavu "Ženskosť" slovenskej výtvarníčkyGabriely Krepsovej do ImunoVital Office Gallery Bratislava.


Výstava potrvá do: 30.8.2019

Kurátorka výstavy: Ľudmila Pašková

Adresa: ImunoVital Centrum, Jašíkova 2, Bratislava

Výstava je organizovaná v rámci projektu OFFICE GALLERY.


Mgr. Krepsová Gabriela, 53 rokov

Profesne sa venujem zdraviu, zdravému životnému štýlu. Niekoľko rokov som pracovala v laboratóriu ako biochemik, keďže ma veľmi ťahalo robiť prácu pri ktorej pomáham ľuďom tak som začala študovať výživu, psychosomatiku a alternatívnu diagnostiku - iridológiu.

Pred tromi rokmi som začala pociťovať silnú túžbu až nutkanie zobrať štetec alebo špachtľu do ruky, hoci som nikdy pred tým nemaľovala...nakoniec som to skúsila. Nenastalo u mňa žiadne osvietenie, nikto mi nič nevnukol - aj keď týmto veciam verím a nezatracujem ich, no u mňa to išlo len cez silné nutkanie vyskúšať. Tak a chytilo ma to teda poriadne :-) Je to taká moja meditácia, únik, výmaz myšlienok a skľudnenie. Neverila by som pokiaľ by som to neskúsila aké má maľovanie pre mňa “liečebné účinky”, lebo vyčistiť si hlavu je dnes veľmi dôležité :-) určite to poznáte. A keď sa moje obrazy ešte aj niekomu páčia a urobím tým radosť, tak môj pocit šťastia sa znásobí.

FACEBOOK EVENT

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.