Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
UDALOSŤ

REPAIAR CAFE BRATISLAVA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Po veľkom úspechu predošlých Repair café prichádzame s ďalším stretnutím, na ktorom si budete môcť opraviť svoje pokazené veci za účasti expertov-dobrovoľníkov v dielni Lab.cafe (dolu pod kaviarňou), ktorá je na majstrovanie ako stvorená!


Tak nevyhadzujte pokazené elektrospotrebiče, roztrhané šatstvo ani nefunkčné hračky. Príďte 23. apríla hocikedy medzi 17.00 a 20.00, prineste si pokazené predmety a spolu si ich opravíme.


Ak chcete vidieť, ako to vyzeralo naposledy, TU je fotodokumentácia.


🙋 JE TO KOMUNITA KOMUNITE 🙋


🛠️ Repair Cafe Bratislava sú stretnutia, ktoré sa točia okolo opravovania vecí - spoločne. My sa posnažíme zabezpečiť nástroje a materiály, tak aby ste si mohli opraviť najrozmanitejšie veci. Či už ide o oblečenie, nábytok, elektrické výrobky, bicykle, hračky, riady a tak ďalej. Odporúčame však aby ste si špeciálne potreby priniesli so sebou.


🛠️ Stretnutí sa zúčastňujú aj dobrovoľní experti, so skúsenosťami z rôznych oblastí. Návštevníci si prinesú svoje pokazené veci z domu a spolu s expertmi môžu začať opravovať. Celé je to neustávajúci vzdelávací proces.


👷 SI EXPERT ALEBO MÁŠ POKAZENÚ VEC NA OPRAVENIE?

Daj nám o sebe vedieť 💁TU


🛠️ Pokiaľ nemáš nič, čo by si potreboval opraviť, tak sa stav na kávu alebo koláč. A zároveň môžeš kľudne pomôcť niekomu inému s opravou jeho veci, alebo sa začítať do zaujímavej literatúry o DIY a opravách.


PODUJATIE ORGANIZUJÚ: Lab.cafe / FootTour / Connect Coworking

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.