Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
PRE DETI

KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL ONLINE!

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Chystá sa deň detí, aký tu ešte nebol! V nedeľu 31. mája prinesie Kaufland Detský festival všetkým rodinám na Slovensku krásny darček k „MDD“.
 

Celé podujatie bude ZADARMO ONLINE na www.detskyfest.sk
a bude tlmočené do slovenského posunkového jazyka

 

Organizátori Detského festivalu spoločne s generálnym partnerom, spoločnosťou Kaufland vymysleli na Deň detí veľké prekvapenie – online detský festival„Všetci by sme sa už chceli socializovať a spoločne zdieľať radosť a nadšenie v detských tvárach, tak ako tomu býva na našich festivaloch v Bory Mall, Eurovea, či v minulom roku prvýkrát aj v prešovskej Eperii. Situácia nám to zatiaľ nedovoľuje, a tak sme prišli spoločne s naším generálnym partnerom na to, ako deťom ich ĎEN „D“ tento rok urobiť nezabudnuteľným aj napriek zákazu verejných masových podujatí. Keďže nemôžu prísť deti a rodičia za nami, priletíme my do ich domovov, záhrad, detských izieb, či obývačiek“, zhodli sa organizátori podujatia Peter Pukalovič a Radoslav Augustín

11 HODINOVÝ ONLINE KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL

V nedeľu 31. mája prinesie Kaufland Detský festival všetkým rodinám na Slovensku krásny darček k „MDD“. Od 8:00 do 19:00 budete môcť na stránke www.detskyfest.sk sledovať, ako sa budú koncerty obľúbených detských interpretov striedať so zaujímavými aktivitami a na záver si vychutnať hviezdnu čerešničku na torte v podobe koncertu pre mládež a dospelých. No ale poďme po poriadku. Pozrime sa, čo nám organizátori Kaufland Detského festivalu pripravili.

Tešiť sa môžete na:

 • SPIEVANKOVO
 • Zdravé varenie s medvedíkom Kuniboo
 • Smejka a Tanculienku
 • Cvičenie so Sport Kids Academy
 • FÍHA Tralala so skupinou BABY BAND
 • Hry a súťaže s Hot Wheels a Barbie
 • PACI PAC
 • Kreatívne dielne s detskými časopismi Včielka, Adamko a Zornička a Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná
 • Teáter Komika
 • Školu tanca - naučíme sa Kuniboo Turbodance s Tani Tani s Nely z Tanečnej školy pre deti La Portella
 • Tárajka a Popletajku
 • Kúzelníka Petra Šestáka
 • Fifa a Vierku

Na záver festivalu čaká všetkých účastníkov hviezdny koncert pre mládež a rodičov, ktorý vám prinesie obľúbený raper a taktiež otec Kali. Toto všetko ONLINE A ZADARMO ako darček k MDD už 31. mája 2020 online na  www.detskyfest.sk a u nás na Facebooku Kaufland Detský festival. Podujatím a mnohými súťažami v prestávkach vás budú sprevádzať moderátori Veronika Hatala a Richard Vrablec. Celé podujatie bude tlmočené do reči nepočujúcich a užiť si ho teda budú môcť aj detičky aj s problémami sluchu.

FACEBOOK EVENT

www.detskyfest.sk│FB: Kaufland Detský festival

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.