Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
PRE DETI

OSMIJANKOVE ROZPRÁVKY O PRINCEZNÁCH | OSLÁVME MDD SPOLU

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Milí diváci, konečne sa aj na nás usmialo šťastie, a tak pri príležitosti Medzinárodného dňa detí otvárame okrem divadla aj divadelnú záhradu, v ktorej v nedeľu 31. mája o 14:30 ožije Osmijanko aj spolu s rozprávkami o princeznách.

  • Sme si vedomí, že aj napriek uvoľneniam musíme ďalej chrániť seba aj vás, a preto v divadle zavádzame všetky potrebné hygienické a bezpečnostné opatrenia.
     
  • Priestor záhrady je veľký, no počet miest je limitovaný na 100 a medzi divákmi budú zachované 2-metrové rozostupy. Miesta vedľa seba budú vyhradené iba na požiadanie pre rodinných príslušníkov alebo partnerov.
     
  • Predstavenie odohráme zdarma. Touto cestou vás však prosíme, aby ste si lístky "zakúpili" online, nakoľko predpredaj cez pokladňu NIE JE MOŽNÝ. Lístky nájdete TU: babkovedivadlo.maxiticket.sk/osmijankove-rozpravky-o-princeznach-2020-bratislava a keďže nezabúdame ani životné prostredie, vstupenky nemusíte tlačiť, stačí ich mať uložené v telefóne.
     
  • V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie ruší. Veríme, že sa to nestane. 😉
Pozor! V prípade veľkého záujmu odohráme druhé bezplatné predstavenie Osmijankove rozprávky o princeznách aj o 16:30, no taktiež s obmedzenou kapacitou 100 miest.

Tešíme sa na vás viac ako najviac 💓

FACEBOOK EVENT


ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.